KIA CARNIVAL 2.9 Crdi 145Ks

KIA CARNIVAL 2.9 Crdi 145Ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cisto radi reda.... :icon_smile: znam da KIA nije japanKA ali eto.. tako ih zovu;)

[attachment=28712][attachment=28713]ova je slika kad je bila na placu[attachment=28714]

Malo smo odma radili, u gepeku je bilo strasilo od neke resetke, odmah smo to sklonili(a mozda je to bio ROLL-BAR:icon_question::icon_eek::icon_confused:) to je izgledalo ovako[attachment=28715] a poslije skidanja [attachment=28716]


na kombiju necemo nista pretjerano raditi, samo zatamnjivanje i abd neke felge 16'
 
Član
koristan auto... kazi mi molim te kako s odrzavanjem... djelovi , potrosnja, jesi li imao prilike da vuces neko auto na prikolici mozda s ovim autom.. kako se ponasa na cesti. kako se krecu cijene .
 
Član
moj komsija ima ovakvu,boja ista,nisam siguran koji mu je motor,ali je koristi za prevoz robe i tako tih stvari,ima stampariju,i vazda nesto vozi,nikad nisam vidio da ima ikakvih problema
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
koristan auto... kazi mi molim te kako s odrzavanjem... djelovi , potrosnja, jesi li imao prilike da vuces neko auto na prikolici mozda s ovim autom.. kako se ponasa na cesti. kako se krecu cijene .

ma neznam oce li biti problema, posto je kod nas samo 10 dana, ali nevjerujem posto sam se raspitivao za nju i svi kazu da nikad nije bilo problema s takvim autom,,, ako bude trosila do 10l/100km, bit ce dobro, jer puno konja valja napojit :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top