KAZNA ZA PARKIRANJE NA ZELENOJ POVRŠINI

KAZNA ZA PARKIRANJE NA ZELENOJ POVRŠINI

Član
Raja zna li iko koliko je kazna za parkiranje na zelenoj površini?
Večeras me je pisao eko inspektor i to konkretno da su mi dva desna točka nagazila zelenu površinu :icon_evil:, mada ja nisam siguran, ali gotovo je sad...
Zna li iko koliko se kreće?:icon_confused:[/b]
 
i meni su nekada pisali pa sam se raspitivao, saznao da je oko 60KM i nisam ni pitao dalje, ali nikada mi nije stigla kazna pa tako ne mogu potvrditi 100% ;)
 
Član
ne bih zelio da te prepadam, al mislim da je vise od 60 km. kolegica sa posla prosle godine parkirala pored ceste, negdje kod Vogosce. i zapisala je eko policija i znam da su se spominjale cifre u stotinama maraka, i da je povukla neke vezice da se izvuce iz toga. nadam se da kod tebe nece biti tako.
 
Član
-adnan- je napisao(la):
ne bih zelio da te prepadam, al mislim da je vise od 60 km. kolegica sa posla prosle godine parkirala pored ceste, negdje kod Vogosce. i zapisala je eko policija i znam da su se spominjale cifre u stotinama maraka, i da je povukla neke vezice da se izvuce iz toga. nadam se da kod tebe nece biti tako.

toga se i bojim :icon_sad:
 
Član
Meni prošle godine u vogošći uslikali auto jednim točkom na travi i došlo mi 300 km , nisam ni znao za tu "zelenu policiju" :icon_mad:
 

IGY

Član
ja sam isto 300 platio kaznu za zelenu povrsinu, i cak sam se zalio jer sam samo jednim tockom nagazio na travu, ukoso se parkirao i izasao da kupim sok, o dosao me sok 300 km, a kako to ide, on te uslika, pa ti ako kazes da nisi bio on ti pokaze sliku, i svejedno sto si samo jednim tockom zagazio 300 km je najmanja tako da ako imas koga zovi da ti to poniste....
 
Član
iz prve ti ruke govorim ali sam uspio nesto izmajmunisati pa nisam nista platio ali kazna mi dosla od 500 KM za parkiranje na zelenu povrsinu takooo da moze biti svasta :icon_confused: ali mozda ti samo opomena dode pozzzz
 
Član
kao sto ostali kazu taj je otprilike cijena, prijetalj prosle godine tako ''zaplatio'' al nsia m siguran jel 300 il 400..:icon_mad:
 
Brate nisam siguran,ali mislim da se za to ide u zatvor...









:D :D :D
Salim se,ma uzivaj ako ti nista ne dodje na kucnu adresu,prst u uho,,ja imam jedno 10-tak tih kazni,sve pred zgradom,jer nekad nema parkinga i sta cu parkiram se ispod drveta na prostor koji je nekad bio zelena povrsina a sad je bukvalno spojen sa asfaltom,ali eto,ugl ako ne dodje ne brini,meni jos nikad nista nije doslo :)
 
a sto su mene onda dobro informisali da je 60KM :icon_mad::icon_mad: uh sve sveznalice pametovale, kuku mene, mogao sam (ako i nisam) popusiti i ja min 300KM :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Ja citam i ne vjerujem :icon_eek:

znaci za preticanje je 50 km, za voznju 20-30kmh preko ogranicenja takodje 50ak km, a za jebeno gazenje trave jednim tockom 300 km, pa jesu oni majke im sekunde zdravi, poserem se na citav zakon.
 

IGY

Član
erole meni je i logicno u jendu ruku, sta imas koji klinac gaziti po zelenim povrsinama koji recimo u Sarajevu skoro pa i nema......
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ja citam i ne vjerujem :icon_eek:

znaci za preticanje je 50 km, za voznju 20-30kmh preko ogranicenja takodje 50ak km, a za jebeno gazenje trave jednim tockom 300 km, pa jesu oni majke im sekunde zdravi, poserem se na citav zakon.

a jbg kad ti ne daju uvest auto euro 2 norme onda ti se nije za cudit sto pisu kazne za gazenje zelenila. Sve kao cuvajmo okolis, zamazuju oci narodu mamicu im
Nisam ni pomisljao da je ovoliko visoka kazna za gazenje zelenila:icon_eek::icon_eek:
 
Top