kazna i oduzimanje vozacke dozvole

kazna i oduzimanje vozacke dozvole

Član
jucer sam uhvacen radarskom kontrolom ogranicenje je 40km/h ja sam vozio 72km/h na toj sam brzini uhvacen,napisali su mi kaznu od 100km i 2 kaznena boda i oduzimanje vozacke mjesec dana za vozacku su mi rekli doce postom da je moram predat,kaznu sam dobio na licu mjesta,problem mi je taj sto sam predao zahtjev za zamijenu vozacke dozvole znaci bosansku zamijenit za hrvatsku ovih dana bi mi trebala biti gotova,sada me zanima kada mi dode da predam ocu li morat predat hr dozvolu,a bosanska je upisana u prekrsajni nalog,pomozite koji se razumijete u zakon
 
Član
neces mjenjat vozacku BiH za Hr. to je nemoguce uradit, ako si polozio u BiH imas BH vozacku a ako si polago i u hr onda ces i njihovu vozacku da dobijes, znaci imaces dvije. kad ti dodje nalog da predas vozacku zbog zabrane odes i predas bosansku i u toku tih mjesec dana nesmijes da vozis u BiH, ako si van BiH mozes da vozis sa hrvatskom vozackom, samo nikom ne spominjes za ovu ovamo i to je to ;););)
 
Član
moguce je,hr vozacka se izraduje,kad dodem da je dignem bosanska mi se ponistava,u bih samo imam vozacku,ostalo mi je sve hr
 
Član
nalog za predaju vozacke ce ti doc za nekih 20 do 40 dana od dana prekrsaja, ako ti se poklopi prije da dignes hr vozacku nemoras nista da placas ni predajes, boli te briga, trazice ti da predas nesto sto ne postoji...
 
Top