Karting Honda 200cm 4T

Karting Honda 200cm 4T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cijena ovakvog kartinga se krece od 600 do 800e,zavisi od stanja
Ovo sto sam ja radio sa ovim,malo ce se ko upustiti u toliki posao
Obrusio sam mu staru boju do metala(2 dana brusenja) pa sam ga ofarbao minijum sprejom i sa donje i sa gornje strane a onda sam ga 2 puta lakirao crvenom bojom(sa obije strane),za sjediste sam napravio presvlaku koja se skida na cicak(da bi mogla da se pere),zamijenio lezajeve na tockove...
Ove crne branike nisam farbao,razmisljam da li da ih farbam u crno ili u neku svjetliju boju :icon_question:
Motor je Honda 200cm 4-taktni,izuzetno mali potrosac 1,7l trosi na 1h(kada je nov)
Saljem slike kad zavrsim sa sredivanjem

AnDel je napisao(la):
interesantna vozilica,,,,samo naprijed;)


Hvala
;)
 
Član
joj ganjao sam ja ovo dok sam manji dosta bio u bihamku al je bilo nesto skroz malo kubika ovo tvoj je jurilica prava jel radis za ovaj karting kup ili onako za razonode ? Odlicna stvar za ispuhat se malo na stazi. Samo naprijed sretno
 
zile je napisao(la):
joj ganjao sam ja ovo dok sam manji dosta bio u bihamku al je bilo nesto skroz malo kubika ovo tvoj je jurilica prava jel radis za ovaj karting kup ili onako za razonode ? Odlicna stvar za ispuhat se malo na stazi. Samo naprijed sretno

Ja sam ga uzeo u kompezaciju ali sam rijesio da ga sredim pa ako ga prodam,prodam,ako ne vozicu ga.
Nema kod nas u Crnoj gori kup karting(koliko ja znam),ali imaju karting staze(u Baru moj drug ima stazu i kartinge za rentiranje.
Ovaj 200cm 4 taktni nije brz kao 2 taktni ali ide fino,s obzirom da je mali potrosac
Saljem slike kad bude gotov skroz
:smajli14:

zlajaaa je napisao(la):
ivanovic.i je napisao(la):
Na pola sredjivanja
Saljem slike kad bude gotov
:ljut:

spusti i zatamni! hehe extra;):spam:


:lol:
:lol:
:lol:
 
Član
nisam znao da nema posto u BiH dolazi dosta ljudi iz crne gore da se takmici i za skuter kup i za karting kup i svi su ono brzi bas prebrzi :D
 
Ja nisam cuo da ima kod nas neko takmicenje kartinga
Za motore znam da se odrzavaju motorijade svake godine ali za karting :icon_question:
Dje se odrzavaju moto skupovi kod vas?

enesss je napisao(la):
oooo super masina,steta sto nie 2-takt , koliko kw ima taj ?

Honda 200cm ima 6,5kw.
I ja bih volio da je 2-taktni ali sam ga uzeo u kompezaciju tako da nisam mogao bas da biram.
Ne ide ni ovaj lose,kazu da moze 80km/h a potrosnja je smijesna
;)
 
Član
Imas karting takmicenja svake godine, mislim jedno 3 godisnje. A jedan od njih je zasigurno u Gradaccu..
Elem, lijepa masinica...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top