Karting arena 'Speed Extreme' Mostar

Karting arena 'Speed Extreme' Mostar

BHT Ovisnik
postoji
10361317_788404254538181_2260501046752868422_n.jpg
 
Legend
Mostarci, gdje se nalazi ovo u mostaru ? Ako moze neko da mi ucrta put od ulaska u grad iz pravca Sarajeva od ove arene (ne snalazim se bas najbolje po mostaru :D)

Unaprijed hvala :)
 
BHT Ovisnik
tocno na ulasku grad, cca 1km prije na magistrali, il ti ga 1km prije raskrnice gdje se ulazi u grad i ide dalje za Dubrovnik, nemoze se nikako fulit, u sklopu centra Bingo
 
Legend
Aaaa jok to kaiav s5 znas da ja ajfon furam haha :p romane planiraj utorak ili srijedu da idemo na ovo :)
 
Član
A mozemo li se organizovati da nas ode vise i da se mi utrkujemo za 10min ili koliko se dog. min. Mislim da bi puno zanimljivije bilo nego da vozim za svoj cejf uvijek vise volim neko takmicenje
 
Član
Najbolje je da se okupimo nas nekoliko sa foruma i hajde opleti :D,ima nas iz Mosatra sigurno par koji bi dosli,organizujemo se i i da vidimo :D
 
Vjerovatno mislimo zato i kazem ovo je za njeg zmireci , bar kako sam ja price cuo dok se jos to vozilo ta takmicenja i to da je uvijek daleko ispred svih bio.
 
Član
Ovo ce biti cool, steta sto nisu nabavili elektricne kartinge, to bi bilo jos bolje, al i ovo je super :)

Trebat ce se otici ovo probati uskoro :D
 
Top