Karburator-Audi 80

Karburator-Audi 80

Član
e ovako...drug mi ima veliki problem sa karburatorom na audiju jaje 1.8 benzin+plin 66kw...nema majstora kojem nije isao i opet nista sve se vraca na staro..problem je sto auto gubi na vuci i cim je brdo ne ide da ga je*es...kupio je neki polovan karburator ko fol radi al opet nisam bas siguran da je taj karb ok...i nije mi jasno kako god ga spoji ostane mu viska jedna cjevcica sad dal je to normalno meni ne ide u glavu...covjek se po cio dan pegla oko auta nema sta nije probao uvjerava me da karb nevalja al mi se sve nekako cini da nije do toga...zanima me i koliko kosta nov karburator za taj motor i sta bi jos moglo biti u pitanju...kako se spajaju one silne cjevcice na karb. i imal ko neki polovan ali isparavan karburator za prodati...
 
Član
menso je napisao(la):
e ovako...drug mi ima veliki problem sa karburatorom na audiju jaje 1.8 benzin+plin 66kw...nema majstora kojem nije isao i opet nista sve se vraca na staro..problem je sto auto gubi na vuci i cim je brdo ne ide da ga je*es...kupio je neki polovan karburator ko fol radi al opet nisam bas siguran da je taj karb ok...i nije mi jasno kako god ga spoji ostane mu viska jedna cjevcica sad dal je to normalno meni ne ide u glavu...covjek se po cio dan pegla oko auta nema sta nije probao uvjerava me da karb nevalja al mi se sve nekako cini da nije do toga...zanima me i koliko kosta nov karburator za taj motor i sta bi jos moglo biti u pitanju...kako se spajaju one silne cjevcice na karb. i imal ko neki polovan ali isparavan karburator za prodati...

Jel siguran da je do karburatora...Jel se to desava na benzin ili kad ide i na plin? Pumpa goriva?
 
Početnik
kako pali,da mu nije remen preskocio,pa slabo vuce,dalje nek provjeri kompresiju,moze biti da su karike vrisnule,ili da se nakupilo cadji na sjedistima ispusnih ventila,pa nezatvaraju kako treba pa da tu gubi snagu..nesto glupo ali kakva mu je lamela
 
Član
ma pali ko mina na po kljuca, kompresiju cu mu reci nek provjeri i to sve a lamela je valjda dobra kaze mijenjana...
 
kod tih motora kad kupujes karburator moras uzet i elektroniku sa istim serijskim brojem ako se ne varam inace nece radit
 
Član
nezz ne razumijem se bas u te benzincine i sranja od plina da vidimo hoce neko reci ko je siguran u to jel mora i elektronika ici zajedno da bi bilo ok ugl. malo fali da jaran sibicu i sve digne u zrak...
 
Član
To auto bi trebalo vidjeti malo stelanja kod pravog majstora :cool: a ne kod tih sto ih je obilazio koji od uha stelaju:cool: i poslije toga bi isao kao nov :cool::cool::cool:

Jel se isto desava da gubi snagu kad je leden? ili nema veze ha bio vruc ili leden uvijek gubi snagu??
 
Član
ha leden ha vruc gubi snagu, al evo danas mi kaze valjda je nesto ko fol nastelao da ide osjetno bolje pa cemo vidit kako ce se ponasati ovih dana...
 
Član
trebao bi skinuti po meni sa karba plin i onda ga nastelovati jer ono govno na karbu zagusi i nama dovoljno have i nece da ide , kasnije nek proba na plin tek kad nasteluje na gorivo i nek prepravi onaj dio na karbu koji je od plina
 
Top