Kalendar za sezonu 2009 godine na F1.

Kalendar za sezonu 2009 godine na F1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ma, madjarska je najbliza, ako se ne varam... ali ne bi mi bilo mrsko ni do bilo koje europske zemlje... meni je to veoma jednostavno organizirati... samo stavim par krpica u torbu i pasos u dzep, muzika je uvijek u bi-bi i ja fijuuuuuuuuuuu
 
Član
eee, i ja bi mozda otiso da mogu otic idje dalje od one Hrvatske (ako gledamo prema sjeveru :))...
bice valjda nekad...
 

IGY

Član
bilosto je napisao(la):
ma, madjarska je najbliza, ako se ne varam... ali ne bi mi bilo mrsko ni do bilo koje europske zemlje...  meni je to veoma jednostavno organizirati... samo stavim par krpica u torbu i pasos u dzep, muzika je uvijek u bi-bi i ja fijuuuuuuuuuuu
blago tebi imas pasos
 
Početnik
IGY je napisao(la):
blago tebi imas pasos
ma, dajte... ima do tad vremena, mozda a) skinu nama vize, b) kome treba izvadi vizu, c) neko dobije neki drugi pasos... ima opcija, uvijek!

ja sam fakat za odlazak... dajte da se skupimo, 2-3 auta, pa da idemo zajedno...
 
Početnik
dajte ba, evo ici cu i ja sa bh pasosem, organiziramo se zajedno da vadimo vizu... dace nam madjari, nemojte bit smijesni... samo je poenta malo stat u red, malo da te gleda ciko s crvenim brkovima, (mozda koga i opipa hahahahaahah) i dobijes vizu... nista nije nemoguce i neostvarivo!

ajmooooooooo, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz, ajmoooooooooooooo
 

IGY

Član
bilosto je napisao(la):
dajte ba, evo ici cu i ja sa bh pasosem, organiziramo se zajedno da vadimo vizu... dace nam madjari, nemojte bit smijesni... samo je poenta malo stat u red, malo da te gleda ciko s crvenim brkovima, (mozda koga i opipa hahahahaahah) i dobijes vizu... nista nije nemoguce i neostvarivo!

ajmooooooooo, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz, ajmoooooooooooooo


nije ti ni ta losa, moglo bi se nesto organizovati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top