Kako zatamniti sjenila u farovima

Kako zatamniti sjenila u farovima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rastavio sam far da ugradim angele... i vidim da su sjenila od godina i vatre koju su pretrpila malo probeharala... cuo sam da ima neki sprej za sjenila da se vrate u zivot, jel se mogu zatamniti i cim se to radi? :icon_question:
 
Hmm pretpostavljam da bi trebalo to lijepo ocistiti i preci vodobrusnim papirom pa staviti primer na to i obojiti..Eh sada, rodjak je na Vectri radio transparentim sprayom...Koliko to sve drzi, ne bih znao , jer se povelike temperature razvijaju...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Hmm pretpostavljam da bi trebalo to lijepo ocistiti i preci vodobrusnim papirom pa staviti primer na to i obojiti..Eh sada, rodjak je na Vectri radio transparentim sprayom...Koliko to sve drzi, ne bih znao , jer se povelike temperature razvijaju...

Kakva je vidljivost kada se zatamne sjenila? Mislim po noći koliko se slabije vidi?
 
To ne znam, rodjak kaze da je sve isto...Koliko je to tacno ne znam, jer nisam to radio, pa da mogu reci info iz prve ruke...
 
Jassmin je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Hmm pretpostavljam da bi trebalo to lijepo ocistiti i preci vodobrusnim papirom pa staviti primer na to i obojiti..Eh sada, rodjak je na Vectri radio transparentim sprayom...Koliko to sve drzi, ne bih znao , jer se povelike temperature razvijaju...

Kakva je vidljivost kada se zatamne sjenila? Mislim po noći koliko se slabije vidi?

vidljivost je naravno slabija al to je meni na motoru pa slabo ga i vozim navece pa bi zato to i uradio... zanima me jel iko radio kako s cim? ja sam gledao neki silikonski sprej bas namjenjan za predmete koji su izlozeni velikoj toploti.. sad jel to to zanima me:icon_question:
 
Član
imas sprej za visoke temperature desetak maraka i udri ja sam na 2 kocke radio vec godinama nema razlike nikakve samo primer dobar i sa termo sprejom predjes
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
Jassmin je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Hmm pretpostavljam da bi trebalo to lijepo ocistiti i preci vodobrusnim papirom pa staviti primer na to i obojiti..Eh sada, rodjak je na Vectri radio transparentim sprayom...Koliko to sve drzi, ne bih znao , jer se povelike temperature razvijaju...

Kakva je vidljivost kada se zatamne sjenila? Mislim po noći koliko se slabije vidi?

vidljivost je naravno slabija al to je meni na motoru pa slabo ga i vozim navece pa bi zato to i uradio... zanima me jel iko radio kako s cim? ja sam gledao neki silikonski sprej bas namjenjan za predmete koji su izlozeni velikoj toploti.. sad jel to to zanima me:icon_question:

Zanima me da li se može trpiti navečer i voziti, oću li gdje zaginuti s tim farovima? :D

bmwscaner je napisao(la):
imas sprej za visoke temperature desetak maraka i udri ja sam na 2 kocke radio vec godinama nema razlike nikakve samo primer dobar i sa termo sprejom predjes

Vidiš li navečer išta sa tim farovima?:D
 
Član
evo ja sam sebi stopku farbo na motoru i isto je sve se fino vidi kada je iznutra sjenilo ofarbas a htio sam i far al mi nestalo spreja
 
Član
kod kocke imas unutra smajlice u kratkim svjetlima koji imaju samo estetsku funkciju njih ofarbas nema nikakve razlike jer svjetlo ide iz lece a u duga svjetla se ubace samo crni krizevi i farovi izgledaju ko da su crni skroz tako da nema razlike ama bas nikakve u vidljivosti :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
kod kocke imas unutra smajlice u kratkim svjetlima koji imaju samo estetsku funkciju njih ofarbas nema nikakve razlike jer svjetlo ide iz lece a u duga svjetla se ubace samo crni krizevi i farovi izgledaju ko da su crni skroz tako da nema razlike ama bas nikakve u vidljivosti :)

Aha, kod mene je trojka golf tako da je druga situacija :)
 
Fiesta_Boy je napisao(la):
sta bi se desilo kad bi se sjenilo kod kristalnih farova zatamnilo tj ofarbalo u crno...?!:cool:

pa ne bi se nista desilo samo bi ti bila crna sjenila... :icon_smile: dobio bi malo slabije osvjetljenje
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
sta bi se desilo kad bi se sjenilo kod kristalnih farova zatamnilo tj ofarbalo u crno...?!:cool:

pa ne bi se nista desilo samo bi ti bila crna sjenila... :icon_smile: dobio bi malo slabije osvjetljenje

Jedno razjasnite... ako imate SOČIVA, vidsljivost je potpuno ista... ako nema sočiva, tj. obični je far... to je druga priča... naravno da se gubi vidljivost...

Tako ko ima sočiva, farbaj čim hoćeš... ne diraj sočiva i to je to :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top