kako zakljucati STRANICU na fb?

kako zakljucati STRANICU na fb?

Član
pozz raja,moze li mi neko reci,kako da zakljucam STRANICU na facebooku,naime imam STRANICU koju bih zakljucao tako da samo clanovi iste mogu vidjeti sadrzaj (zid,slike,postove i sl),samim tim buduci clanovi bi morali slati zahtjev za uclanjenje...
vidio sam da amk Carbon ima takvu STRANICU pa bih htio isto da uradim,hvala ;)
 
Član
RE: kako zakljucati grupu na fb?

Pa samo u postavkama stavi prijatelji, kao i na objavama. Mislim da moze tako
 
Član
RE: kako zakljucati grupu na fb?

Franki je napisao(la):
Pa samo u postavkama stavi prijatelji, kao i na objavama. Mislim da moze tako

koliko sam upratio ne moze,nije isto kao na licnom profilu,ima samo opcija PUBLIC...
 
Član
RE: kako zakljucati grupu na fb?

U podesavanjima imas da stavis otvorena grupa, zatvorena i tajna! I to je to! ;)

 
Član
RE: kako zakljucati grupu na fb?

Shelby je napisao(la):
kod mene toga nema :lol::lol:

ssssssssssssssssssd.png

kako god da okrenes,izgleda da nema nacina da se zaštiti stranica,jbaji ga... :icon_confused:
 
Član
RE: kako zakljucati grupu na fb?

Shelby je napisao(la):
kako god da okrenes,izgleda da nema nacina da se zaštiti stranica,jbaji ga... :icon_confused:

a da obratis malo pozornost i vidis da je rijec o STRANICI,ispravio sam...
molim te ne nabijaj postove bezveze :icon_exclaim:
 
Član
RE: kako zakljucati grupu na fb?

vidi prvi post ;)

Shelby je napisao(la):
pozz raja,moze li mi neko reci,kako da zakljucam grupu na facebooku,naime imam grupu koju bih zakljucao tako da samo clanovi iste mogu vidjeti sadrzaj (zid,slike,postove i sl),samim tim buduci clanovi bi morali slati zahtjev za uclanjenje...
vidio sam da amk Carbon ima takvu grupu pa bih htio isto da uradim,hvala ;)
 
Član
RE: kako zakljucati grupu na fb?

edoze je napisao(la):
vidi prvi post ;)

Shelby je napisao(la):
pozz raja,moze li mi neko reci,kako da zakljucam grupu na facebooku,naime imam grupu koju bih zakljucao tako da samo clanovi iste mogu vidjeti sadrzaj (zid,slike,postove i sl),samim tim buduci clanovi bi morali slati zahtjev za uclanjenje...
vidio sam da amk Carbon ima takvu grupu pa bih htio isto da uradim,hvala ;)


jel ti imas nekih problema sa vidom,razumom ili sta vec?
znas li da se cita hronoloski,vidis i sam datume i vrijeme komentara,pa valjda mozes shvatiti da je rijec o stranici,ali evo maksuz zbog tebe cu ispraviti i u naslovu i u svim komentarima;moze li tako?
 
Top