kako to radi profesionalac

kako to radi profesionalac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nadam se da nisam promasio podforum ako jesam neka ga admini prebace gdje pripada
ali ovo je umjetnost
http://www.duck-design.com/
 
Član
evo kako to izgleda.... :D

old%20mini%20coopercartoon%20car.jpg
 
[attachment=16916][attachment=16915][attachment=16914][attachment=16913][attachment=16912]
ev da bacim par slikica za one koji "vide sat"
 
Član
jel ovo projektovano ispocetka,crtano,il je samo preradjena slika:icon_rolleyes:
ima lik skills;)
mozda je sve radio,od nule...tanak mi promet,ne smijem otvorit:lol:
 
projektovano od pocetak znaci potpuno bijela povrsina i onda polako. sve je crtano bojano itd rukom pomocu tableta ima na stranici i tutorijal i galerija sa slikama dosta auta na ovakav nacin audi fiat vw american muscule cars itd. cijena slike po narudzbi je samo 100-250eurica. covjek profesionalno radi i naplacuje amerikanci kaze da kupuju masovno.
 
Član
raja znam da nije tema ta ali pogledajte molim vas samo na youtube.com crteze nico di mattia
speed painting i pogledajte kako crta covjek ja sma naprimjer gledao spider mena,kako covjek ispocetka radi,to crtanje je trajalo 24 sata ali snimano je sve i ubrzano naravno traje nekih 10 tak minuta....nema dalje....
 
gledo sam to keno extra je stvarno lik crta za ne povjerovati al kad ono nacrta mrezicu na odjelu i nanjoj sjenu i sve one kockice luuudo do bola ja sam zino kad sam ono vidio;);) svaka mu cast
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top