Kako spojiti CD radio

Kako spojiti CD radio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prijatelj mi je dobio neku Corsu, sad je u njoj kolutas radio iz proslog vijeka:D
sad bi da ubaci cd radio, a u tom njegovom radiu imaju samo 2 zice, gdje sad te zice treba spojiti na dzekove koji imaju na novom playeru:icon_question::icon_question:
 
Član
ma jarane uzmes euro dzek ustekas ga u ovaj novi radio, i i da se nepeglas presjeces na euro dzeku plus i minus, a zatim na te zice dovedes plus i minus i to je to, tako sam ja uradio na autu
 
Član
C66C1A3.jpg
 
Član
dzek ustekas u player, a na odgovarajuce zice spajas + - , a ostalo su zvucnici 8 zica, imas gore semu
 
Član
taj jack sa slike imas na playeru jel?
treba ti druga strana tj. isti takav samo muski...to ti je tzv. euro dzek...
imas ga za kupit u vecini elektro radnji...
njega spjas na instalaciju od auta...imas gore semu...8 zica za zvucnike (bijela,siva,ljubicasta,zelena - sve u paru,+ i -)
onda napajanje: zuta zica ti je plus,crvenu spajas na kontakt...ako neces da ti se HU pali na kontakt kljuca onda i crvenu i zutu spjis na stalni plus,crna je masa i imas plavu koja je napajanje za antenu ukoliko je potrebno...
kada spojis ovo na instalaciju od auta samo ustekas taj dzek na ovaj od HU-a i trebalo bi sve fercerat bez beda...

;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top