kako spojiti cd player,auto radio..na akumulator..

kako spojiti cd player,auto radio..na akumulator..

Član
zanima me kako da spojim auto cd mp3 ili onaj player od kompa na akumulator
ja bih to postavio na biciklo..
da imam kad sam sa drustvom vani da je veselo..
napravio bi slicno ko naslici iz pjesme

http://www.youtube.com/watch?v=vf5gvS8inlw

ja nez nista o tom...trazio sam po netu...ali nisam nista nasao..nikakva detaljna objasnjenja!!




Hvala unaprijed!!
 
Uzmes mp3 player nabacis na njega muzike.Uzmes zvucnike od compa ali da im je napajanje preko USB-a.Kupis onih jeftinih baterija jedno 8 komada. Odsjeces usb kabal i njega spojis na baterije koje si prije toga spojio u jednu.Spojis činč sa zvucnika u mp3 i to je to.Tako sam ja spajao na svom bajku dok sam bio klinac :D
 
Član
joj ciganluka :D
Kradu se playeri iz auta ,a mogu mislit kako bi tebi bilo...Ni bajsa,ni akumulatora ! :D
 
Član
ima jedan lik kod nas u gradu, natakario covjek cd player, masu nakiih zvucnika, i po cijelu noc se voza po gradu da bi raja slusala njegovu muziku. Gledam ga neko vece i neki mini laptop nakacio:icon_eek:

koliko sam vidio ima neki ispravljac i preko njega napaja cd player
 
Član
Predstavi se dok te nsiu banovali pa nis onda ni od foruma ni savjeta za muziku :D

Kupis sebi ovu spravu ima ih i sa dva zvucnika,imaju ugradjenu punjivu bateriju u sebi, ocitava usb i memorijske kartice a baterija drzi bas dosta dugo i daljinski dobijes sve to za 30-40 KM :icon_smile:



Pricvrstis na biciklo i glavni si u selu :D:cool:
Kad se potrosi baterija samo se spoji na punjac i dopuni :icon_smile:
 
Član
Ne znam tamo kod vas vidi u fisu mozda ima, il ako imas koga da dolazi vamo na pijacu arizona ima dole ja sebi kupio jedan kad gdje sjedim vani ponesem ga 40 KM bio dtzi bateriju po par sati a bas je jako :cool:
 
Član
pogledat cu obavezno...
bas mi jutros stigla garazna vrata iz srebrenika...
steta..
joj da mi je to nac....jeftinije i ljepse
 
Top