Kako ofarbati štop svijetla na ford fiesti u sivo ili bijelo

Kako ofarbati štop svijetla na ford fiesti u sivo ili bijelo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[/font]Imam ford fietu 1196 god, 1,3 benz sa OZ felgama i muzikom i htjeo bih ofarbati štop svijetla, znači kočiona svijetla novi sam pa može li mi neko malo objasniti kako se to radi i koja je procedura
 
Član
Pa evo care,ja sam to na toyoti radio,skini stopke malo ih vodoniraj,udji u sve coskove,da ti se nebi boja gulila,i onda preleti bojom kojom zelis,a nakon toga mozes i bezbojni uzet za malo sjaja,ali meni se nije svidjelo kako je ispalo,tako da sam odmah nitro uzeo i obrisao,pa pokusaj tako ako ti se ne svidi,skidaj!
 
Član
Outrage je napisao(la):
Pa evo care,ja sam to na toyoti radio,skini stopke malo ih vodoniraj,udji u sve coskove,da ti se nebi boja gulila,i onda preleti bojom kojom zelis,a nakon toga mozes i bezbojni uzet za malo sjaja,ali meni se nije svidjelo kako je ispalo,tako da sam odmah nitro uzeo i obrisao,pa pokusaj tako ako ti se ne svidi,skidaj!

havala majstore napatio sam se dok sm dobio odgovor, kako misš da vodoniram
 
Administrator
Ford je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Pa evo care,ja sam to na toyoti radio,skini stopke malo ih vodoniraj,udji u sve coskove,da ti se nebi boja gulila,i onda preleti bojom kojom zelis,a nakon toga mozes i bezbojni uzet za malo sjaja,ali meni se nije svidjelo kako je ispalo,tako da sam odmah nitro uzeo i obrisao,pa pokusaj tako ako ti se ne svidi,skidaj!

havala majstore napatio sam se dok sm dobio odgovor,    kako misš da vodoniram

vodobrusni papir sto sitniji
 
Član
havala velika na savjetu...skonto sam kako funcioniše forum a evo još jedno pitanje ako nije preoblem kako napraviti mreže naprijed gdje stoji znak ford....
 
Član
Ford je napisao(la):
havala velika na savjetu...skonto sam kako funcioniše forum a evo još jedno pitanje ako nije preoblem kako napraviti mreže naprijed gdje stoji znak ford....

je li iko do sada to radio postavljao mrežu na prednju masku i koja e mreža najbolja imate li nekog preporučit ko to radi
 
Član
Nisam radio ali mislim, odes na pijacu, kupis mrezicu koju zelis, dodjes kuci, isjeces koliko hoces mreze, skines masku - odvrnes 2-3 sarafica, stavis mrezu poravnas utegnes i eto :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top