kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

kako odrzavate svjezinu auta i koji miris koristite???

nisam primjetio da smo o ovome pisali do sada...ja sam probao vise vrsta,ali najbolje mi se pokazao ovaj ambi pur ;)
jest da je malo skuplji,al et vrijedi...
ovaj kosta negdje oko 10KM zajedno sa ovom plastikom,a poslije samo miris,znaci punjenje oko 5KM
ambipur.jpg


eto predlazite mirise uz pozeljnu sliku i cijenu ;)
 
Heh postoji fazon starih majstora, dok nije bilo "mirisa" u izobilju...Kako su stara auta slabo ilozirana pa se unutar kabine osjete svakojaki mirisi, stari majstori bi znali uzeti sapun koji ima lijep miris i staviti unutra ventilacijskih otvora pa bi taj sapun postepeno isparavao i odrzavao lijep miris unutar vozila ;)
 
Oggy je napisao(la):
"Ambi pur for men", meni najbolji ;)

for men :icon_question:
ne znam na sto mislis,daj sliku postavi

roki_actros je napisao(la):
Heh postoji fazon starih majstora, dok nije bilo "mirisa" u izobilju...Kako su stara auta slabo ilozirana pa se unutar kabine osjete svakojaki mirisi, stari majstori bi znali uzeti sapun koji ima lijep miris i staviti unutra ventilacijskih otvora pa bi taj sapun postepeno isparavao i odrzavao lijep miris unutar vozila ;)

:cool: :cool: :cool:
treba to probat
 

MTR

Član
ako hocete da vam sajba ne magli iznutra/mrzne s vana , samo iz pepelnice razbacas pepeo po sajbi sa vanjske strane , ne sapirat odma , vec ujutro :cool:
 
Početnik
For men, isti kao ovi gore, na slikama sto si postavio, samo sto pise na njemu "for men"...ima i "for women" ako ti je drazi :D
 
40134201_1977.jpg
Ja licno koristim ovaj miris i bas je prijatan ima originalan miris znate na sta mislim ne kopije jeftinih proizvodaca cjena jednog komada je 1.60 KM vjek trajanja je sedmica kad se izvadi iz kesice kompletno da mirise po cjelom auto znaci da se primjeti cim se pristupi autu a ako se koristim po pravilu koje ima ispisanom na vrecici onda mu je vjek trajanja mnogo duzi al nije miris intezivan>Ja licno koristim prvu metodu i redovno mjenjam miris svake sedmice.Toliko od mene :););)
 
Član
samo kvalitetno unutarnje pranje odraditi
zadihtati sve dje slucajno dobiva vodu u unutrasnjost
i zabraniti pusenje cigareta i hranjenje u autu
i nema sta da smrdi :)
i neznam kako se zovu neki mirisni gelovi u metalnoj kutiji mirisu po 2 mjeseca nenormalno
imam 1 u lijevim vratima u pretincu i jedan u desnim isto u pretincu i jedan u gepeku :) nema sanse da smrdi ista haha
a cijena jednoga je mislim oko 5-6 maraka. i naravno ova gore navedena pravila nema sanse unijet hranu u auto a cigarete su zabranjene na 10 metara od auta :)
 
@bmwscaner Postujem care nema pusenja i jela.Ja licno pusim i kad cruzamo stanemo negdje i pus pauza ili jelo a ne u kolima i tako da sa mirisom nema sra da smrdi :) ;)
 
bmwscaner je napisao(la):
samo kvalitetno unutarnje pranje odraditi
zadihtati sve dje slucajno dobiva vodu u unutrasnjost
i zabraniti pusenje cigareta i hranjenje u autu
i nema sta da smrdi :)
i neznam kako se zovu neki mirisni gelovi u metalnoj kutiji mirisu po 2 mjeseca nenormalno
imam 1 u lijevim vratima u pretincu i jedan u desnim isto u pretincu i jedan u gepeku :) nema sanse da smrdi ista haha
a cijena jednoga je mislim oko 5-6 maraka. i naravno ova gore navedena pravila nema sanse unijet hranu u auto a cigarete su zabranjene na 10 metara od auta :)

jel na ovo mislis :icon_question: ako jest,ja koristio,kinesko sranje,nista :icon_sad:
c813df23d9e08952eb6f2a61244a1b62_category_large.jpg
 
Član
zar je moguce pusiti u autu :icon_rolleyes:

aaaaaaaa, znaci zato sluze "pepeljare" u autu :D
 
Član
ja koristim ALLS deo fresh, u bočici ko neki rastvor, mirisna sapunica, jeftino, a fino miriše.:icon_smile:
 
Top