kako je to "trebalo" izgledati

kako je to "trebalo" izgledati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo je bio plan, ali su se stvari poslozile malo drugacije :icon_sad:
Volvo_340_reddevil_by_toonButcher.jpg

my_first_pixel_car_by_toonButcher.jpg
 
Član
toon je napisao(la):
neko ostane bez posla, neko postane otac, a ja sam postao student ;)

Čestitam ti na tome, bolje ganjati trebe po faxu, neg se sam vozat u jurilici. Imaš pozdrav od kolege studenta;)
 
A odatle nick "toon" znaci,pretpostavljao sam,al sha ja znam.

Da nisi mozda bio clan pst-a? Tamo sam bio jako aktivan prije jedno godinu dana.;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ako budeš blizu Juga Hr, zovi pa juriš samnom ;)

Dogovoreno :D

erol_brcak je napisao(la):
A odatle nick "toon" znaci,pretpostavljao sam,al sha ja znam.

Da nisi mozda bio clan pst-a? Tamo sam bio jako aktivan prije jedno godinu dana. ;)
Bio, ali bilo to davno, a i nemam nazalost vremena za to :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hmm hpx mi je poznato,ali to je izgleda jako davno bilo,ja sam bio od ljeta 2007 do ljeta 2008.;)

Bilo prije par godina, mislim da prije 3 godine ;)

erol_brcak je napisao(la):
Ma uzmi 850T5R, i imaces brzo auto, bez ulaganja, a ujedno mozes trebe ganjati i ici na faks :icon_biggrin:

Jedna od ideja je bila ugradnja t5r, ili t5 motora u volvo( ljubitelji 850-ki razapeli bi me ), druga ideja je renault f7p motor( iz r19 16v, ili clio williams ), ali posto sam student, treba netko i tankati auto... zato sam razmisljao o plinu... Ali... ako se ugradjuje plin, moram na atest, na atestu vide da sam promjenio motor, zapisu koji je to motor, upisuju pravu konjazu... e tu je problem... Neki debilni politicar je odredio da do 24 godine nesmijemo voziti automobil jaci od 75kw ili 100ks... kazna 1000kn, neznam koliko je to KM, i cekaju sa tobom osobu koja je starija od 24 godine da odvede automobil... problemi, problemi :icon_mad:
 
Hhehe,ne zna se sta je gore,nas zakon da ne smijes voziti poslije 11 do 23. godine ili vas da ne smijes jace auto od 100ks do 24.

Mislim da je vas gori :D
 
erol_brcak je napisao(la):
Hhehe,ne zna se sta je gore,nas zakon da ne smijes voziti poslije 11 do 23. godine ili vas da ne smijes jace auto od 100ks do 24.

Mislim da je vas gori :D

pa dobro sad, ti sa autom koje ima 100KS i 800kg mozes raditi cuda, ali opet nisam ljubitelj malih auta, tako da je bolji ovaj nas zakon, odnosno njihov je gori... hehe 18 godina, a vozis auto koje ima 250KS, to je zivot:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top