kako iskljuciti grijanje sa pokvarenom sajlom...

kako iskljuciti grijanje sa pokvarenom sajlom...

Član
mozda stota tema o goflu 2, ali sto se mora mora se. ima li ko ideju, ili da li sigurno zna, gdje se na golfu moze rucno iskljuciti grijanje. pukla mi je sajla, a dvojica mastora su mi ocitali citav ocenas koliki je posao zamijeniti tu sajlu. jedan od njih dvojice cak je rekao da tu sajlu se ne isplati mijenjati, nego da promijenim komplet sistem za razvodjenje zraka. kako idu sve topliji dani, nvolio bih da u autu nemam saunu. znaci, sajla ne funkcionise, i moze li se to gdje rukom sta odvrnuti ili zavrnuti da se grijanje iskljuci? unaprijed hvala...
 
Član
Ja nesto kontam da ti je najlakse naci komadic cijevi koja odgovara promjeru crijeva, skines oba crijeva sto idu na mali hladnjak i prespojis ih pomocu te cjevcice. Nesto se sada ne mogu tacno sjetiti moze li se dokuciti rukom ona klapna sto zatvara toplo/hladno, a da se pri tom nista ne skida od plastika, vjerovatno ce neko sto ima golfa tacnije da ti odgovori, ali ovo je jedno od rjesenja ;)
 
Skini malu konzolu i vidjećeš centralni dio grijanja, sa bočnih strana imaš vezivanja gdje idu sajle, upali grijanje i manuelno rukom pomjeri klapnu na ledeno, nije to nikakvo špansko selo već jedna sajla regulira toplo hladno a druga položaje puhanja.
 
Top