kako extraktovati passwordom zaštićen fajl

kako extraktovati passwordom zaštićen fajl

Član
Evo ovako, skinuo sam igricu, giga i nešto, pošto mi se ta igrica nenormalno igra, mrsko mi je ponovo skidati, a kada hoću da je raspakujem traži mi pass. Da bi dobio pass trebam odgovoriti na neku anketu, na koju nemogu da odgovorim nikako. Imal koji program il nešto da bi mogao ovo riješiti da ne skidam ponovo, ili ako neko ima link od 4eoru truck simulator 2011, nek ga ovdje stavi, al da je ispravan i da ima krek, a ne skinem ga, pa se za*ebajem pola dana, a nemogu ga raspakovati
 
Član
http://torrentz.eu/ Ja skidam sa ove stranice igrice i 95 % ih radi a naravno da provjerim u vecini slucajeva komentare i sl. pokusaj i ti naci ovdje tu svoju igricu..pozz ;)
 
Član
nema sanse da to uspijes. ima lafo programa koji probijaju, ali traje nenormalno dugo, a opet nije garant da ces uspjeti. ja sam jednom pokusao, i nakon sat vremena cekanja prekinuo. bog sami zna do kad bi to radio, i dal bi na kraju uopste i uspio. tako da, skidaj ponovo... :D
 

rs6

Član
mozes ti skidat i sa isohunt.com, ali nikad ne skidaj arhivirane file-ove !!!!
 
Prijavis se fino na neki privatni tracker i tamo sve pratis ima ljudi koji to rasturaj od filmova igara itd sve fino radi ako zapne nesto sa njima vidis ;)
 
Top