Kad se "penzioner" iznervira...

Kad se "penzioner" iznervira...

Član
al se ljudi okupljaju, da je ovo u BiH nebi nitko ni pogledao ili bi se došao smijati xD
 
Član
pa normalno da ne bi prisao niko da se kod nas desilo, samo ti trebaju jos debili oko tebe da komentarisu
 
Član
ovi se okupljaju ko da je nekoga ubio. I ja bi uradio isto da sam na njegovom mjestu,debilizam je kad ti parkira na ulaz garaze
 
Član
nebi ja nista lupao nego lagano milicija , neka i oni rade sta haja...a ja taxi :)
a ovako se samo olaksao za dosta bolji auto :)

istina da je to perverzni debilizam parkirati na ulaz u garazu ali debila uvjek ima sto nas ne treba nervirati da si pravimo dodatnu stetu...
 
Član
ma sve se da rijesiti...ako vec imas garazu kupis sebi onaj kao mali stubic koji ima bravu u sebi i sa kljucem se taj stubic obori i ti udjes i ponovo ga dignes i to je to...:D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ma sve se da rijesiti...ako vec imas garazu kupis sebi onaj kao mali stubic koji ima bravu u sebi i sa kljucem se taj stubic obori i ti udjes i ponovo ga dignes i to je to...:D
najbolje rjesenje je - kupiti skidboju i napisati cetkom preko cjelog auta VIDIS LI GARAZU IDIOTE
 
Član
dobar... nervira kada se stalno neko parkira ispred garaze, sta ti negdje zuris/kasnis, treba ti auto, a neki majmun te zagradio...
 
Top