Kad me napadaju odmah

Kad me napadaju odmah

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odmah me napadose, pa ev malo da popravim sliku o sebi,hahaha. Iz Zenice, sam, poznat kao Bega...Imam golfa IV, 1.4. B... Ja zadovoljan, a i lijep je...Uskoro slike, nemam ih sad...Et,toliko. valjda me nece vise napadati...Pozdrav...Inace, bhtuning.com sve naj naj...cista desetka...i to sa plusicem...
 
Ma nismo te napali ali to je Feletov posao da drzi red i mir na forumu,tako da nije bilo nista lose,jbga kak bi bilo da se postavljaju samo oglasi a da se ne predstavlja:)

CESTITAM sto si se uclanio i ugodan boravak ti zelim,i da JA cu te napasti ako nebudes okacio koju sliku golfaca:)
 
Član
Bice bice... Samo polako... Inace imam ga vec ev sad ce dvije godine,uzeo ga samo sa 50000km, al pravih,sto je tesko naci... a sad kontam za par mjeseci, ima jedna VW Bora u opticaju, 2002 god, TDI pa mozda i nestignem objaviti golfica, nego Bore,hahaha
 
Putovanja.ba
Administrator
hehe Pozdrac Bega i dobro nam dosao, nemoj pogresno ono shvatit, al ima tako milion njih koji dodju ostave oglas prodaju i ne jave se vise, nekako ne kulturno i nepristojno prema ostalima. Zelim ti ugodan boravak i druzenje, i hvala na pohvalama. Pozdrav.
 

MyX

Član
VWelcome, ugodan boravak ti zelim i sto prije slike... Necemo se mi ljutiti ako stavis slike golfa, pa zatim slike bore;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top