kabriolet golf 1 gti 16v

kabriolet golf 1 gti 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobio sam auto golfa 1 star je pa je na popravci radit ce mu generalku mjesec i ne znam u sta ce ga ofarbat.

ali kad dode u moje ruke gotov je interesuje me kako bi ga vi sredili...uzmite u obzir male para i veliki broj kradi....pretezno me boja i muzika interesuje...neki dan sam sa limarom pricao govori on da mi stavi zvucnike u gepek i zavari neke sipke oko njega...nekako mi daleko gepek pogotovo kad spustim krov necu nista cuti.... a krada ima puno.


uglavnom sta bi mu vi uradili???
 
Član
Prvo se izuj kad ulazis tj. predstavi se u dijelu foruma namijenjenom za to :)
Drugo,to auto je rijetko i lijepo samo od sebe,samo felge staviti i zakucati ga u pod i on je prelijep,a ta varenja u gepeku ja nebi radio..Kad ti obije gepek i vidi da je zavareno onda ce se iznervirati i jos vise stete napraviti.Sto se tice muzike ovdje ima dosta ljudi koji se u to razumiju pa nek se oni jave i daju savjet da slozis neki dobar sistem.sretno
 
Član
donsanjo je napisao(la):
dobio sam auto golfa 1 star je pa je na popravci radit ce mu generalku mjesec i ne znam u sta ce ga ofarbat.

ali kad dode u moje ruke gotov je interesuje me kako bi ga vi sredili...uzmite u obzir male para i veliki broj kradi....pretezno me boja i muzika interesuje...neki dan sam sa limarom pricao govori on da mi stavi zvucnike u gepek  i zavari neke sipke oko njega...nekako mi daleko gepek pogotovo kad spustim krov necu nista cuti.... a krada ima puno.


uglavnom sta bi mu vi uradili???


ma ja bi mu radio svasta... :D
a buraz ako slozis dobar sistem u gepek cut ces ne brini i osjetiti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top