K : VW T1

K : VW T1

Kupujem Volkswagen Transporter Type 1 ..Znači isključivo ovaj model,2 me uopšte ne interesuje .. Stanje nije toliko bitno ako cijena odgovara vozilu u takvom stanju ..Ako iko zna bilo kakvu informaciju o ovom modelu,gdje koji ima,ko prodaje neka mi pusti poruku ovde ili na broj telefona 065/458-288..

Mala napomena,vozilo mora posjedovati bilo kakve papire!
 
Član
VW Type 1 je Buba, a Type 2 su svi Transporteri sa motorom nazad (T1, T2, T3). Poslao sam ti PP.
 
u dvoristu do Srdjanovog (SM CHIP TUNNING) u Gradisci, staje 3 komada T1 kombija, u onako solidnom stanju, natrpani do krova, ima jos nekoliko oldtimera kojima je potrebna restauracija, sve neki rare autici, inace je to autolimarska radionica , ali u njihovom dvoristu staji na travi , u hzapustenom stanju i vdi se da tu staji mnogo vremena, svakkako bi se trebalo raspitati je li koji na prodaju, za pocetak obrati se Srdjanu i pitaj njega da ti ucini uslugu i pita da li su na prodaju , ako jesu, pravac Gradiska
 
Ja jesam iz Gradiške i to nije kod Srđana nego kod Vučetića koji ima autolimarsku radionicu iza Srđe već dugi niz godina .. I tamo ima dosta T2,T1 nisam vidio nikako a prođem Banjalučkom cestom dnevno minimum 3 puta baš kraj Deje Vučetića i Srđe ..
 
nisam ni rekao kod srdjana, vec u dvoristu odmah do ograde iza srdjanove radione (SM CHIP TUNNING) odmah iza garazeu kojoj su valjci, znaci da bi ih vidio moras uci srdjanu u radnju i proci iza, ne vide se sa one magistrale, uglavnom tu iza nejgove radnje ima neka limarska radnja, par radnika radi, i 3 komada T1 staje do ograde, i kao sto rekoh ne vide se sa ceste,
Zato zastani i priupitaj cije je sta je, truda malo samo
 
Top