K: Vakum na razvodniku za Golf 2 1.3 benzin

K: Vakum na razvodniku za Golf 2 1.3 benzin

Član
061 256 157

Evo ovako izgleda:

whnm.jpg
 
Član
ma nisam druze,
nemozes vjerovati,kao da trazim iglu u plastu sijena

daj da vidimo ako imas kako cemo organizovati dostavu,da ih posaljes onom brzom postom,ja placam troskove?
 
Član
Nema bas kako mislis,na otpadima se to prodaje u kompletu sa razvodnikom,u sustini oni prodaju razvodnik,
a na svakom je ta pumpica sjebana,rijetkost da nadjes da je pumpica ispravna.
 
Član
nasao sam br iii nista dobro si rekao samo u komadu prodaju znaci citav razvodnik paljenja 60 km totalno bezez
 
Član
Nije drug bezveze, jer sam ja samo vakum platio 40KM, a naci ispravan i originalan....prije ces dobit na lotu.
Novi nisu bas....
Vjeruj da mi je draze da bilo sta ode na autu od te pumpe i one vakum pumpice na karburatoru sto drzi obrtaje dok je ladan motor.
 
Član
drug ja ti prosli puta nudio da ti dadnem i ti rece da si nasao. Ja imam vakuum,mozda i dva tri,samo me zanima jel moze sa razvodnika koji ima platine,eto to me zanima.Ako moze nadjem ja u garazi opet,pa ti slikam da vidis,i prosli put sam slikao,ali ne znam gdje sam sliku zaturio
 
Član
Ma prosli put sam se dogovorio sa ovim momkom iz Hercegovine ali se nismo nikad do sad uganjali jbg,
hajde ako ti nebude mrsko baci sliku pa cemo skontati kako cemo dostavu.
Hvala ti.

dadao_style je napisao(la):
ja sam ovo uzimo novo u mostaru ima u radnji


koliko je nov Dado?
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Ma prosli put sam se dogovorio sa ovim momkom iz Hercegovine ali se nismo nikad do sad uganjali jbg,
hajde ako ti nebude mrsko baci sliku pa cemo skontati kako cemo dostavu.
Hvala ti.

dadao_style je napisao(la):
ja sam ovo uzimo novo u mostaru ima u radnji


koliko je nov Dado?




potrazit cu ja to danas u garazi,nije dostava problem,ima autobusa stalno,poslao bi ti ja,,vidjet cu danas slike da ti nabacim;)
 
Top