K: Twingo platneni krov

K: Twingo platneni krov

Kao sto naslov govori, platneni/panorama krov sa Twinga. Bilo kakva informacija ako znate kojeg na prodaju ;)
 
Te s pika znam i ja naci :)

vise me zanima ako znate kojeg koji nije na piku i po mogucnosti da nije skinut sa krova, idealno bi mi bilo kompletan krov izrezat sa twinga.
 
Član
To na hondu da nabacis :icon_question::D
Bio je dole jedan stranac u brckom sa tim krovom nedavno kod lika, odvezli su ga na neki otpad pa raspitaj se mozda je tu negdje u okruzenju :icon_smile:
 
Član
http://www.superandfree.com/proizvod.asp?id_proizvoda=1158&locale=bs
to ti je inace izmedju zepca i zenice
 
Član
erol ako hoces provjerim ti ja sutra da li imaju ovaj auto, i koliko bi bio krov. ici cu ja za zenicu nekad ujutro pa svratim kad se budem vracao, nije frka
 
Član
jel isti or reno clio I i na tvingu. jer je covjek imao od renoa clio I koliko znam, ako pase javi da ti dam broj covjek je u brckom.
 
Ne bi znao reci dal su isti na kecu clio i na ovom twingu, al mozes mi sibnut broj, pa cemo vidjet.

zasad sam nasao, tacnije Selmir mi nasao u okolici Sarajeva po odlicnoj cijeni, kompletan krov se reze zajedno sa tapacirungom, pa cu cim se kesa dokopam ovih dana slat Selmi lovu da se uhvati brusilice :)

Po ko zna koji put, javna zahvala mom najbolje sarajevskom jaranu, hvala Selma, srce si :cool:

Hvala i ostalima naravno ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ne bi znao reci dal su isti na kecu clio i na ovom twingu, al mozes mi sibnut broj, pa cemo vidjet.

zasad sam nasao, tacnije Selmir mi nasao u okolici Sarajeva po odlicnoj cijeni, kompletan krov se reze zajedno sa tapacirungom, pa cu cim se kesa dokopam ovih dana slat Selmi lovu da se uhvati brusilice :)

Po ko zna koji put, javna zahvala mom najbolje sarajevskom jaranu, hvala Selma, srce si :cool:

Hvala i ostalima naravno ;)

A drug, znas da nije problem za tebe sta god ti treba....;)
 
Top