K: satić pritiska turba

K: satić pritiska turba

BHT Ovisnik
naslov sve govori,prilicno je hitno,ne trebaju mi sada neki profi satici i sl.,ili ako znate gdje ima kupiti i po kojoj cijeni,ako je skupo da odmah porucim sa ebaya
tko sta ima nek ponudi
hvala;)
 
BHT Ovisnik
hvala,trenutno mi ne treba neki kvalitet,manje/vise formalno mi je potrebno da zbog isprobavanja,al evo cini se nema nigdje,nema ni caraudio,u mostaru nitko... ocito da ce ebay raditi
 
BHT Ovisnik
ajd molim te,ako ne onda kratim muke pa cekam mjesec dana da dodje sa ebaya
nasao sam na ebayu vec,al mi nije jasan onaj njihov engleski,sat ima 7 boja,i po njihovom svako 2-3sec on mjenja boju,sto jos nikad nisam vidio,postavim sutra link pa da mi netko tko bolje poznaje gramatiku prevede :D
 
cirkus je to ima da mijenja sam svako par sekundi, isto
je i kod mene samo ima bruku nekakvih boja,,
i mozes staviti jednu da stalno svjetli ;)
 
BHT Ovisnik
evo ga
http://www.ebay.com/itm/Universal-2-52mm-Auto-Bar-Turbo-Boost-Vacuum-Gauge-Tint-Lens-Pointed-Indicating-/271025722230?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3f1a645376&vxp=mtr#sp_cr

NOTE:This mechanical boost gauge is 7 colors displaying ,but the factory setting of the color is like that the color will be changing itself every 2 or 3 seconds.

pa im ja slao mail,i oni mi opet isto kopiraju,ocito da ne laprdaju engleski najbolje
a evo jedan video,izgleda skoro isti,evo kao se na njemu mjenja boja
http://www.youtube.com/watch?v=Fuf-d-cc92Q

valjda je i ovaj takav,nije zar kao ringišpil:icon_confused:
 
Legend
cole uzmi fk satic za pritisak ne pametuj puno
ja sam svoj platio cini mi se 20tak e i to je to
radi vec pola godine bez problema
vrti do 1.5bar , testirano :p
 
BHT Ovisnik
meni treba do 1bar trenutno :D
gdje ga kupiti ? ima li tko kontakt taxibara,oni koliko znam drže FK ?
 
Član
Cisto informativno...Kako se spaja ovaj satic,na turbinu ili ? samo jednu crijevo dolazi do sata koliko vidim.
 
BHT Ovisnik
ovo mi je trebalo manje vise do sutra,vidjeti cu onda da uzmem ovaj sa ebaya koji je duplo jeftiniji ili ovaj raid,kada vec prolazi voz vidjeti cu da bude 52mm taman da mi ulegne kod muzike
spoji se s crijevom negdje na usisnu granu sa T razdjelnikom
 
Član
ja imam ovu od raida i imam je vec 3godine u fiatu radi be probleme,stavrno super

ako ti se nezuri bas hinto ja idem za 3-4tjenda za hrv pa bi ti moga donit jednu od raid 35e
 
BHT Ovisnik
hvala,al ima i ova u conradu za te novce,al sam vec narucio 2 komada sa ebaya,kolega s volvo foruma je imao,kaze da je sluzila svrsi jer nije neki zahvat radjen da ima odstupanja,uzeo sam jer je mehanicki,pa cemo vidjeti
 
Top