K: Pick-up vozilo (terenac/dzip)

K: Pick-up vozilo (terenac/dzip)

BHT Ovisnik
kao sto glasi u naslovu kupujem nekog pickupu, u obzir ne odlaze dzipovi klasicni,dugi-kratki il bilo kakvi, znaci samo iskljucivo pick up, moze nissan, toyota i sl. i da je cijena u okviru oko 5000km ako ima. Nista novije tipa nissan navara i sl.
znaci vozilo ovakvog tipa i sl..

01w.jpg
 
BHT Ovisnik
ova toyota je mocna,al izvan budzeta, imam ponudu ovdje za 6000km nissana pickupa,al meni treba do 5k... i po mogucnosti da ima 4-5sjedala
po piku neandertalci neznaju postavit oglas,fino im pise pick up i nitko ne oznaci, patim se ko mazlum nikad naci nista osim nissana, jedne toyote i mazde, jer ovako moras sve prelistat
 
BHT Ovisnik
nesto bih normalno hahha nesto sto ima dijelova i 4x4, prioritet nissan, toyota, mazda i da ima siceve nazad jer je za svakodnevnu upotrebu, ovaj nisan po opisu jedino djeluje dobar,gledao sam ga,al ne lici ni nasto, nasao sam pristupacnog crvenog,malo mu je jaca cijena,al dao bi spustiti valjda,pa rekoh ako tko zna nekog il sl. da postavi jer ih vjerujem ima dosta da ne pise da je pickup ni u kategoriji ni nazivu
 
Super Moderator
joj vidi subarua, s njim bi glavni bio hahahahah!!
a ovaj crni cim ima AUTOMACKU speru ja bi to zaobiso :D
 
BHT Ovisnik
tata mata jesam, neznam bas, gdje naci dijelove i sl.
drugi mi je davno zapeo za oko
treci ima 2 sica
cetvrti nema papire i lik je ocito lud dok ga bez papira cijeni 5k
 
Član
To za toga zadnjeg nisam ni citao detaljno,nu bas nema papire,lud je sto ga toliko cijeni,sta ja znam ima valjda tata mata neke slicnosti u dijelovima sa ostalim grupacijama auta ali pravo da ti kazem ne bi se ni meni dalo peglati sa tom potraznjom...
 
Član
Što se tiće Tate meni je svojevremeno jedan primjerak zapeo za oko. Mjastor kod kog održajem svoja auta mi je tada rekao da mi je za terenca bolja opcija Tata nego Jeep, čak i zbo djelova.
 
Top