K. neke dijelove za bmw E30 ( ako tko zna dje ima budem jako zahvalan )

K. neke dijelove za bmw E30 ( ako tko zna dje ima budem jako zahvalan )

Član
dakle trebam od BMW e30 alpina comp sta ide u ventilaciju ovaj sa slike
AlpinaB635s_Inside.jpg


BMW e30 OBC2 ilitga board computer

OBC_006.jpg


takodjer kupujem i tempomat , unutarnji retrovizor sa svjetlima i bilo sta od opreme sa M tech 1 i M tech 2 bmw e30

naravno sve mora biti ispravno i neosteceno ( ako fali koji dio da se uredno navede sta fali da znam jel mogu naci zamjensko )

sve uredno placam cijena za gore navedene stvari NIJE BITNA jer mi to treba..

e sad ako tko zna kakav otpad ili bilo sta dje ima kockica ili ako tko ima na lageru da mi javi
 
Član
BC2 sa komplet instalacijom i svime
obc2.jpg


alpina BC sta ide u ventilaciju

AlpinaB635s_Inside.jpg


unutarnji retrovizor sa svjetlima za citanje

E30_rear_view_mirror.jpg


i sve sta ima veze sa M technik 2 kockom

placam po dogovoru
 
Član
ma brate poklonio... uglavnom znam ko bi mogao da ima, vec sam poslao poruku, javit ce ako bude imao... pozzzzz;)
 
Ej prijatelju,jesi živ?Šta ima nova kod tebe,kako napreduju radovi na pilači?Meni je momak neki dan nudio unutarnji retrovizor sa svjetlima od m-techika,mene nije zanimalo pa neznam jeli proda i za koliko!Raspitat ću ti se pa javit ima li još i koliko je para!Aj mi pošalji broj mob u pp pa da se čujemo nekad!

Druže taman sam se čuo s ovim za retrovizor,nemaš sreće,proda ga u čapljinu nekome za 100km!
 
Član
Ja sam ovo sve imao na svojoj kocki prodao je u Gracanicu podavno i sad sam cuo da lezi negdje i nevoza se, 320i siva boja 88 god raspitaj se ako imas koga tamo ako ti to moze sta pomoci. Plus imao sam org. visoke tonove (twitere) kod retrovizora i ima jos dosta sitnica sto ga je dijelilo od drugih kocki....
 
Član
Javite se GreenDevilu Il Mahiru poznaju oni iz gracanice limara Hony pa da ga pitaju znal koji je to BMW, zna ti on tu svu ekipu i auta po gracanici ako je ikako vozen tamo zna sigurno kod koga je ;)
 
Top