K: Kupujem auto do 5.000KM

K: Kupujem auto do 5.000KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo savjet prosle je godine ovdje jedan moro vratit Četvorku nije prosla homologaciju radi ABS-a ako se ne varam jos je bila 2000 godiste lik je ovdje s foruma listaj teme pa ces vidit da nemoze ;)
da ja sebi kupujem od ove Trice nebi mako jeftinije sve za odrzavanje dijelova ima jos plin sad 0.80pfeninga kud ces sta bolje
klima ko i u novijim vozilima vjerujmi ja jos zalim Dvicu sto sam prodo proslo ljeto a kupio četvorku a i dvica bila automatik kao i cetvorka i non-stop neke se lampice pale bezveze a autu nista nije do sada kada moram 400 eura dat za wandler i jos 200-300 km ruke i lamele ako budu otisle pa ti vidi sta je bolje ;)
 
Član
nadjem - nazovem- pitam da li moze , ako mi kazu da ne mogu onda idemo dalje jbga

necu sigurno dovesti/dovuci sam napamet, jos nisam bas u tim vodama

cuo sam i za audi 6-ce zavrsavale na otpadima , idemo tragati ako bude bude ako ne trazim drugo sta ali naravno da cu pokusati naci sebi sta sto je po mojoj zelji

u savokm pogledu hvala na savjetima , naravno da cu saslusati iskusnije
 
BHT Ovisnik
samo jedan savjet, dobro pazi ako dovlacio da ti ne ispadne skuplja pita nego tepsija, tesko je naci ocuvano jeftino, vrlo vjerovatno da ces jeftinije proci ovdje jer sverceri to nađu jeftinije, da ne odes bezze na glavu
 
Super Moderator
Ova alfa je taman, a kakva je situacija sada, dat ce je mozda i za 5000. Da si prije pola godine trazio auto mogao si se usreciti sa 156-icom sto sam prodavao tu u oglasima i jos bi ti ostalo 1000KM :D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
samo jedan savjet, dobro pazi ako dovlacio da ti ne ispadne skuplja pita nego tepsija, tesko je naci ocuvano jeftino, vrlo vjerovatno da ces jeftinije proci ovdje jer sverceri to nađu jeftinije, da ne odes bezze na glavu

:cool: :cool:


koki ne zalijeći se dzaba na te 99 godište, ja ti prvi garantujem da nijedan ne moze proci ;) nemoj dzaba gleda i zvat i trosit telefon :icon_biggrin:

od 99 godine jedino prolazi vw audi 1.9 TDI PD 85 KW motor
 
Super Moderator
Dzeniii je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
samo jedan savjet, dobro pazi ako dovlacio da ti ne ispadne skuplja pita nego tepsija, tesko je naci ocuvano jeftino, vrlo vjerovatno da ces jeftinije proci ovdje jer sverceri to nađu jeftinije, da ne odes bezze na glavu

:cool: :cool:


koki ne zalijeći se dzaba na te 99 godište, ja ti prvi garantujem da nijedan ne moze proci ;) nemoj dzaba gleda i zvat i trosit telefon :icon_biggrin:

od 99 godine jedino prolazi vw audi 1.9 TDI PD 85 KW motor

a moze li golf 4 proci sa tim motorom?
 
Član
156-ca mi ne odgovara (sedan) manje sta sa 3vrata hocu sada zato sam stavio granicu na iznosu auta

imam ja u sarajevu svoje blize Herc auto , pa ce mi i oni naravno pomoci oko potrznje i naravno najvise radi prevoza ako bi sta bilo,
 
Član
allroad je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
samo jedan savjet, dobro pazi ako dovlacio da ti ne ispadne skuplja pita nego tepsija, tesko je naci ocuvano jeftino, vrlo vjerovatno da ces jeftinije proci ovdje jer sverceri to nađu jeftinije, da ne odes bezze na glavu

:cool: :cool:


koki ne zalijeći se dzaba na te 99 godište, ja ti prvi garantujem da nijedan ne moze proci ;) nemoj dzaba gleda i zvat i trosit telefon :icon_biggrin:

od 99 godine jedino prolazi vw audi 1.9 TDI PD 85 KW motor

a moze li golf 4 proci sa tim motorom?

moze , pogledaj oznaku motora AJM treba da bude
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top