k.instrument tablu golf 2

k.instrument tablu golf 2

Član
ima li neko da prodaje ovakvu tablu od keca cabrio po mogucnosti iz Mostara,posto je blizu i lako bi za dostavu,a mogu i ostali ako neko ima:cool:
[attachment=30780]

ljudi ima li iko? neko od Mostaraca da mi ucini uslugu:icon_confused:
 
Član
Ovaj sa slike je moj sat, a tebi treba takav sat, al sa dva stekera, jer ako je jedan steker imas puno prepravke...
A ja mozda i imam orginalni od keca sa obrtajima, morat cu potrazit....
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ovaj sa slike je moj sat, a tebi treba takav sat, al sa dva stekera, jer ako je jedan steker imas puno prepravke...
A ja mozda i imam orginalni od keca sa obrtajima, morat cu potrazit....

Jel tvoj sat na prodaju ili je od tvog auta? Treba mi baš ovakav i sa ovim dijelom instalacije, samo da se ušteka u central electric 2 ;)
 
Član
Dzenad je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Ovaj sa slike je moj sat, a tebi treba takav sat, al sa dva stekera, jer ako je jedan steker imas puno prepravke...
A ja mozda i imam orginalni od keca sa obrtajima, morat cu potrazit....

Jel tvoj sat na prodaju ili je od tvog auta? Treba mi baš ovakav i sa ovim dijelom instalacije, samo da se ušteka u central electric 2 ;)
Na moju Astru ne pase sigurno :D ... Moj jest, cijena sata sa instalacijom ti je 40km... Imam 2 komada, jedan je rezerviran, ostao jos jedan ;).... Sorry za off, moze mod obrisat ovaj post ak smeta..
 
Član
Hahahahaha, zamisli ovo na astri :icon_smile:. Duboko se ispričavam i osuđujem svoju neinformisanost o tvom prevoznom sredstvu :lol:. Dalje se možemo dogovoriti na pm, imaš li ideju kako to prebaciti do Olova ili bar do Sarajeva?
 
Član
Nasao tablu od keca sa obrtajima i digialnim satom ,al ne mogu potvrditi da li je 100% ispravna, jer se ne sjecam sa kog sam ju auta skinuo ...
 
Top