K: IC G60

K: IC G60

Oglas iz usluge, potreban IC (intercooler) za corrada g60, ne znam da li pase sa golfa.. I potrebno crijevo sto ide na g-lader sa koljenom, tako mi objasni rodjak, pa valjda ce znati neko o kojem se crijevu radi...
 

Lav

Član
almir_gr je napisao(la):
Oglas iz usluge, potreban IC (intercooler) za corrada g60, ne znam da li pase sa golfa.. I potrebno crijevo sto ide na g-lader sa koljenom, tako mi objasni rodjak, pa valjda ce znati neko o kojem se crijevu radi...

ako mislis na mali debeli IC (corrado je imao taj) imam ga ja
061/503-805
 
Lav je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Oglas iz usluge, potreban IC (intercooler) za corrada g60, ne znam da li pase sa golfa.. I potrebno crijevo sto ide na g-lader sa koljenom, tako mi objasni rodjak, pa valjda ce znati neko o kojem se crijevu radi...

ako mislis na mali debeli IC (corrado je imao taj) imam ga ja
061/503-805

Valjda je to taj, ako nema drugog, rodjaku treba.. Reci mi cijenu i jeli imas i crijeva, vidim u Sarajevu si, kako se to moze do Gradačca dobacit? Jel' to ispravno sve?
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Lav je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Oglas iz usluge, potreban IC (intercooler) za corrada g60, ne znam da li pase sa golfa.. I potrebno crijevo sto ide na g-lader sa koljenom, tako mi objasni rodjak, pa valjda ce znati neko o kojem se crijevu radi...
na corrada nije islo koljeno na g lader nego plasticna crna kutija i iz nje ide crijevo prema IC koji stoji u blatobranu,ako te zanima crna kutija ja je imam za prodati..
koljeno je bilo samo na golfu g60 i imao sam to ali prodao za 130km pa ako ti treba ovo od corrada javi...
 
Top