K: fiat uno ili tipo

K: fiat uno ili tipo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh raja zanima me zna li iko prodaje li se kakav fin fiat uno....motor nije bitan(kubikaza,benzin-dizel)....samo da je u voznom stanju i da se nalazi u sarajevu....
molim bez off-a...

od danas i tipo dolazi u obzir...ako ima kakav u sarajevu da je ocuvan,motor nije toliko bitan(mislim kubikaza,benzin-dizel)
:123::123:
 
Član
nije valjda da niko nema ili nezna nekog ko prodaje italijana:icon_sad::icon_sad:......prednost ima Tipo......nije mi hitno al volio bi u ovih par dana da nadjem kakvu vozilicu.:123::123:...
 
Član
ima ti tipo u foci dobar od mog druga http://www.market.ba/oglas/251990 ako si zainteresovan evo ti njegovi brojevi pa se cuj s njim 066 879 791 i 065 893 711 Boris,auto ima i fabricki plin
 
Član
Nary je napisao(la):
nije valjda da niko nema ili nezna nekog ko prodaje italijana:icon_sad::icon_sad:......prednost ima Tipo......nije mi hitno al volio bi u ovih par dana da nadjem kakvu vozilicu.:123::123:...
imam ja pogledaj u bh tuning garazi slike,ustvari to je ovo sto je coa_87 napisao
 
Član
vidim al daleko mi do foce dolaziti.....ajde napisi cijenu na PM...i malo podataka o autu ako mozes..!!:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top