K:Co2 i kompresor

K:Co2 i kompresor

Početnik
Evo stavit cu u oglase iako je tema mogla u Svajeti al hajd..

Znaci sad u 6.mjesecu stari treba dobit neke love,i eto rekao mi je da ce ih meni dat da si kupim neke stvarcice Co2 i Kompresor (i jos nekih stvarcica al nisu one toliko bitne) Znaci raspolagat cu sa cifrom oko 1500km + -

Eh sad nezelim nesto Profi niti preskupo,niti zelim ova Einhel sranja..Znaci sta mi vi preporucujete koju marku,jacinu itd da se moze uklopiti u tu cjenu (Co2 i kompresor se moraju uklopiti u tu cjenu)

Eto ako ko ima nek se ponudi :cool:
 
Član
takodje preporuka za istog, tesa ima tih aparata koliko ti bog hoce, koliko sam vidio kod njega u oglasima cijene su mu vise nego korektne
 
Početnik
Ma sto je najgore ja u Tese nidje cijenu nisam vidio,al nasao sam broj pa cu i njega zvati,a ima nasao sam i jedan u gradu a ima ih i po piku,pa cu jos vidjet sta i kako..;)
 
Član
ima kod njega na pik-u cijene, na profilu njegovom pogledaj

http://www.pik.ba/?trazilica=&odkorisnika=9088
 
Početnik
Samo da javim kompresor sam kupio od Aldina,znaci Co2 se jos trazi,nasao sam u Slo jedan 170A sa malom bocom sve 150E sto nije puno para,pa ce stari provjeriti jel prodan..:cool:
 
Član
ovako moras da malo pripazis koliki je procenat tj postotak na 150a ako je na 100% 80ampera nisi nista napravio nemozes ni ibrik sa tim zavariti moja ti je preporuka da sebi nadjes minimalno aparat od 180 ampera da imas nesto od njega da mozes konkretno nesto da zavaris i mani se kineskog smeca koji nije proveren evo ti imena par koneza koji su dobri posto znam iz licnog iskustva

-Berlan
-HST

ovo je ostalo sve smece i kopija talijanskih aparata

evo ti par marki sta ces da trazis da ti buse malo kvalitetnije

-Oerlikon,Esab,Fronius,L-tec,Telwin(nije nekakav bas kvalitet al dobro sluzi),Selco,Gys ima ih jos ali ako sta nadjes javni se da ti odma iscitam karakteristike

inace najbolji i najjaci aparati su i ostaju al kod nas manje poznati su PANASONIC i SONY asl to se nemoze naci kod nas cak ih je tesko naci i van teritorija balkana

bilo kakva informacija ako ti treba javni se na broj rado cu ti pomoci
 
Početnik
E Tesa hvala ti na inf ;)

Ovj je bio Iskravar.??valja li to cemu.? i imal sta kod tebe do nekih 500km a da valja heh.?
 
Član
od iskre jedino sto valja je iskra 210 tako se zove ona je oko 160ampera a taj sto prodaje iskru u sloveniji nalazi se u ljubljani mjesto kamnik znam licno covjeka mogu da ti donesem taj aparat ako oces al meni je to slabi ipak imam nekakav al je trofazni 160 a profi aparatic al dok ga malo pregledam
 
Početnik
Vjerovatno je to taj..Ma nemam ti ja trofaznu struju skup prikljucak bio u PM,znaci samo obicni me int..I ja sto bi vario najdeblje bi bilo do 5mm nista vise ;)

A moguce da je to taj,jer i jest u Ljubljani,a stari u mene tamo radi vec desetak god pa mi on to dovuce ve sto treba,tebi hvala u svakom slucaju ;)
 
Top