K: BMW e46 hitno!

K: BMW e46 hitno!

Član
eh raja,imam zadatak da pronadjem e46icu,benzinca,sa 5 vrata i da ga kupim...
prodaje li ko,ili zna da se prodaje negdje kakva dobra e46ica??
 
Član
znam ja za jednog eztra dobrog e46, al je 2.0 dizel, pa eto ako se predomislis,javi mi se na PP
 
Član
ajd ovako,uvod mali...heheh
radi se o starijem covjeku koji vec voza e36icu,2.0 benzinca...nema vremena da ganja auta,pa je mene zamolio da nadjem nesto;hoce nesto novije,svidja mu se e46 i hoce nju da uzme,naravno stim da bi dao u racun e36 i doplate,ako bi se mogli dogovoriti naravno.
sto se tice motora,samo benzin dolazi u obzir,najvise mu paše 320i jer je isti motor u e36ici koju trenutno voza,stim da ni ostali benzin motori nisu iskljuceni,ako je auto u dobrom stanju.
sto se tice cijene,ne bih znao reci,jer ne zna ni on...kaze da bi se dogovorili ako je auto dobro i ako mu se svidi...
svoju e36icu,koja je u savrsenom stanju,II vlasnik (prvi vlasnik je bio,mislim halid beslic,nesto tako,neko poznat rece mi),cijeni 6500 KM...
auto je bez greške,nikad udarano,vareno,ama bas nikakvi radovi na autu,redovno odrzavano sve cakum pakum,garazirano,nagledao sam se dosta auta,trusina i svega,ali njegovo je stvarno za 10.
meni je ni iz djepa ni u djep,tako da nista ne petljam i maslam,samo cinim uslugu...


sdc11516f.jpg
 
Član
e36 je 6500 KM,postavim još slika cim mi dobaci,za dan-dva...
siguran sam da bi korigovao cijenu za keš,spustio bi malo garant ;)
 
Član
Mani ćorava posla,ak nes ne bude uredu biće po tvojim ledjima, znas i sam dobro da su te zamjene i polovnjaci mačak u vreći;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
:lol::lol::lol:

Ljudi fakat ništa ne čitaju na ovom forumu:D

Piše cijena, 6500 km.

ja stvarno nisam vidio to 6500KM ,a citao sam text :cool:
izvinjavam se :icon_smile:

al nema veze opet je skup :icon_biggrin:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
:lol::lol::lol:

Ljudi fakat ništa ne čitaju na ovom forumu:D

Piše cijena, 6500 km.

ja stvarno nisam vidio to 6500KM ,a citao sam text :cool:
izvinjavam se :icon_smile:

al nema veze opet je skup :icon_biggrin:


Jbg frende zavisi kako se uzme...:icon_smile:
Za 6 milja mozes kupit Golfa dvicu, Punta, Brava i sl ili ovu bembaru :icon_smile:;)
 
Top