Još snage iz slavnog R32 U inat novim turbo kompaktima

Još snage iz slavnog R32 U inat novim turbo kompaktima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jassmin je napisao(la):
Amel SF2 je napisao(la):
Jassmin je napisao(la):
Čekam komentare na led svjetla, trenutno niko niš ne govori ćuning ... :icon_question:

Sta ce ko govoriti(komentirati) LED svjetla kad mu lijepo stoje barem meni se svidja jer ima i org. xenon farove tako da je ovo lijepo ;)

Meni jeste ok, ali čim neko spomene oće da ugradi sebi LED svjetla u karambolku odmah kažu, ma seljakluk...

Ja ne razmišljam o tome, ali vidio sam par autića, fino upasovano u karambolku i ok mi je... :icon_smile:
Covjece, ovo kao prvo nisu diode od marke sa pjece, ovo su orginalne S6 diode koje kostaju 300-400 eur, stoje mi isto ko i s6, tj. ko da je fabricki doslo na njemu, ove diode idu i na GT peticu, na a3, leona, jetta, passat,X auta.. ti si vidio te sa pjece, ove sigurno nisi vidio, sumnjam da ima 10 auta u bih sa ovim diodama..
 
Član
Bi-Turbonachrüstung für Golf V R32 DSG oder Handschalter auf eine Leistung von ca. 530PS und 640Nm
Technische Daten Golf V R32:
Leistung: 530 PS
Drehmoment: 640 Nm
Preis inkl. MwSt. € 27.500,00
Einbau + TÜV inkl. MwSt. € 3.500,00
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Super Moderator
ako slucajno ne prodam r32 ovo cu sebi uraditi :D

ali ove LED-ice... fuj brate odvratno
sve ostalo je super
 
Član
jubix je napisao(la):
Bi-Turbonachrüstung für Golf V R32 DSG oder Handschalter auf eine Leistung von ca. 530PS und 640Nm
Technische Daten Golf V R32:
Leistung: 530 PS
Drehmoment: 640 Nm
Preis inkl. MwSt. € 27.500,00
Einbau + TÜV inkl. MwSt. € 3.500,00
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nez šta se ljudi čude bez turba na ovom motoru ovo je sasvim pristojna prerada...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top