jos par projekata BMW KLINIKA

jos par projekata BMW KLINIKA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
525 24v turbo serija 5 e34
01.jpg

32.jpg



335 serija 3 e30

03.jpg

04.jpg

16.jpg



545 turbo serija 5 e28

01.jpg

06.jpg

slike motora uskoro

350i serija 3 e30

6sh0.jpg

10ac0.jpg

12on1.jpg

14ni4.jpg


335i serija 3 e30

im000956yx5.jpg

3.jpg




i to nije sve covjek je pretrpan poslom pa nestigne sve poslikati ni dokumentirati na stranici
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=GiP8HDn2Hjg

evo jos jedan iz srbije, motor je saab ali nije bitno ako se nekom bude dalo traziti detaljnije da pogleda projekat vidice kako je kockica slozena doslovno kao iz tvornice.... bez i jednog kompromisa na racun performansi i sigurnosti...

Auto ide bolesno.... ima na par foruma detaljno opisana kompletna muka na autu

http://www.youtube.com/watch?v=pnypv-4DAc4&feature=related
 
Član
to je od lika M3 aero auto je zavrseno prije nekoliko dana i kostalo je preko 50 000 eura
trenutno je u izradi filmic sa autom tako da se moze ocekivati nesto jebenoooo i to je jedan od najbrzih BMW-ova na balkanu a mozda ga vidite i u mostaru ove godine na sr 402 uglavnom pogledajte clipove vrijede svake sekunde :)
a postavio sam slike auta u drugoj temi tamo

i skuzite ko je testni vozac na drugom klipu BOJAN KURBALIJA najbolji drifter na balkanu
 
Član
gaga je napisao(la):
meni najdrazi 335 e30
dovoljno za sve :cool:

ako si zainteresiran povezem te sa covjekom odvezes mu kocku dobijes 3.5 motor unutra i lakiranje u boju po zelji ( iz bmw kataloga) sistem kljuc u ruke za 1500 do 2000eura max zavisi u kakvom je stanju auto :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
to je od lika M3 aero auto je zavrseno prije nekoliko dana i kostalo je preko 50 000 eura
trenutno je u izradi filmic sa autom tako da se moze ocekivati nesto jebenoooo i to je jedan od najbrzih BMW-ova na balkanu a mozda ga vidite i u mostaru ove godine na sr 402 uglavnom pogledajte clipove vrijede svake sekunde :)
a postavio sam slike auta u drugoj temi tamo

i skuzite ko je testni vozac na drugom klipu BOJAN KURBALIJA najbolji drifter na balkanu



najbolji vozač i drifter je perica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top