Jos jedan video bhtuning cars

Jos jedan video bhtuning cars

DLS

Početnik
svaka cast ..vidi se da znas sta valja ,a ne stavljat neke stock ili antituning slike
 
Član
Nisam mogao da pronadjem igy-eve stranice gdje je postavljao slikice odnosno nasao sam samo 1...a i nisam toliko imao vremena da trazim..
Neke od slikica sam pofatao iz garaza clanova,neke iz teme u offu gdje je djecko htjeo da pravi video ...

Jos dosta auta bi se moglo ubaciti jer stvarno na forumu ima extra vozila ali drugom prilikom ;);)
 
Član
nije uopce los video,drago mi je sto si stavio Romanovog golfa u ovaj video,njega se uvijek preskace u sirokom luku:cool::cool::cool:
 

IGY

Član
Got2b je napisao(la):
Nisam mogao da pronadjem igy-eve stranice gdje je postavljao slikice odnosno nasao sam samo 1...a i nisam toliko imao vremena da trazim..
Neke od slikica sam pofatao iz garaza clanova,neke iz teme u offu gdje je djecko htjeo da pravi video ...

Jos dosta auta bi se moglo ubaciti jer stvarno na forumu ima extra vozila ali drugom prilikom ;);)


trebao si pitati :)

evo za ubuduce ako budes radio

http://www.igorisanovic.com/#/content/Cars/clio%20back%20s.jpg/

ili na fb ima ih vise

http://www.facebook.com/profile.php?id=845619302&v=photos#!/album.php?aid=178765&id=845619302


inace odlicno slozeno, cak mi se svidza sto recimo ova malo bolja auta picis po dvije fotke, jednu sprijeda jednu sa zada ili sa strane
 
Član
dobar video..ne kontam zasto svi izostavljate Supru od Armina ..najbolje auto na bht forumu ???

takoder kada pravite vido stavite vise tagova kako bi sto vise ljudi naslo i pogledalo video ;)
 
Član
Arminova supra mora ici obavezno (ona slika turba unutra)...:D


a Zela na kraju... haha ...:D
odlican video...:D
 
Član
@ AnDel sto se tice Armina iskreno sam zaboravio, nisam imao toliko vremena da preturam sve garaze..:icon_confused:
@ IGY hvala na linkovima...ubuduce trazim slikice :cool:
@piki takodje hvala bice jos :D
@ MTR GTI,je GTI pa i na kraju :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

takodje hvala i ostalim;)
 
Top