Još jedan redizajn za Renault Clio Campus

Još jedan redizajn za Renault Clio Campus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
renault%20clio-campus.jpg

Nakon promocije restilizovanog Clia III na Salonu automobila u Ženevi, Renault je još jednom osvežio i njegovog prethodnika Clia II, odnosno model Clio Campus, čije je glavno mesto proizvodnje i dalje Novo Mesto u Sloveniji.

Kako bilo, ovaj hatchback dužine 3,81 metra je kozmetičkim tretmanom Renaultovih dizajnera dobio nešto moderniji i dinamičniji izgled, čemu pre svega doprinose redizajnirani prednji branik sa drugačije oblikovanim otvorom za vazduh i inkorporiranim svetlima za maglu, nova maska i kućišta prednjih svetala, novi materijali i boje u unutrašnjosti, kao i crni B stubovi kod skupljih verzija i veći spoljni retrovizori. Kod Dynamique verzije na sve to treba dodati i kvake i retrovizore u boji karoserije i Alyum aluminijumske točkove od 15 inča.
renault%20clio-campus-5.jpg

Što se palete pogonskih agregata tiče, ona obuhvata dva benzinca, dva dizelaša i jedan sa pogonom na TNG:

- dva benzinca (1.2 60 i 1.2 16V 75)
- dva dizelaša (dCi 65 i dCi 85, oba imaju emisiju CO2 manju od 120 grama po kilometru)
- TNG verzija kod 1.2 60 motora
 
Dobar je branik i stavljen je i grill drugačiji. Nego na ovim bojama izgleda čudno.

Sad OFF
Pazite ovo produženi krovni spojler sa clia community u crnoj boji kod bunje košta 550 KM,neki dan me put vodio u Zenicu i stanem kod njihovog Renault koncesionara Autocentar Beganović kad tamo da mi naruče iz Slovenije i montiraju 280 KM. Eto tako ostah nasikiran i danas me drži.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top