Jetta

Jetta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo zamolio bih raju koja se razumije u Photoshop da mi odradi nesto.
Na jetti sa slike,ako moze da se ofarba od dna,pa do steka na vratima narandzastom bojom,ovo gore ostaje plavo,ovo mi je auto od prijatelja,koji planira da ofarba,pa da vidimo kako bi ispalo.nadam se da ce neko da odradi,i dobije zasluzeni +:):)

Evo jette
http://img695.imageshack.us/img695/999/dsc00300w.jpg
 
Član
RE: Jedna molba

viidim da se ovi iskusniji Photoshop-ashi nece da se prihvate ovog posla, pa sam ja pokuso hehe :) nisam neki photoshopash al et :) :

 
Član
RE: Jedna molba

hocel ko ovo malo bolje da odradi:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
Taaky je napisao(la):
evo sacu ja probat..a kakvu narandjestu gadzaas..

ma buraz ne znam sta da ti kazem,neku metalik,ova gore je prejaka,malo tamnija da je,jbg ja sam slab sa PS-om,a ja bi to odradio
 
Član
probacuu to danas uradit..nesto mi se sj*o ps sad ..kao da mi je licenca izasla..uradicu glavnom do veceras
 
Legend
evo ja sam ti odradio nesto,ali slika je previse pixelasta i mutna,a uz to i auto cuning:D
4d462d0b.jpg
 
Član
RE: Jedna molba

uni--que je napisao(la):
viidim da se ovi iskusniji Photoshop-ashi nece da se prihvate ovog posla, pa sam ja pokuso hehe :) nisam neki photoshopash al et :) :


daj ba mesa pa mogo si ovo malo bolje uradit...hehe..:D
kako od nine slike sredjujes dobro..xD

evo ja cu uradit...hh..:D
 
ja bi najradije sad stavio veliku vatru na ove slike...reci tom jaranu nek se otrijezni i manje gleda filmove tipa 2fast...pa gdje ce ovo uradit autu...ccc :icon_mad:
 
Član
Nexus je napisao(la):
evo ja sam ti odradio nesto,ali slika je previse pixelasta i mutna,a uz to i auto cuning:D
4d462d0b.jpg

hvala tebi sto si se potrudio;)

tvrdoglavi je napisao(la):
ja bi najradije sad stavio veliku vatru na ove slike...reci tom jaranu nek se otrijezni i manje gleda filmove tipa 2fast...pa gdje ce ovo uradit autu...ccc :icon_mad:

vjerujes li da me boli briga,njegovo auto nek radi sta hoce,svejedno meni,al ono bas,ha ya;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top