Jessi Lang on Surviving a Near-Fatal Car Crash

Jessi Lang on Surviving a Near-Fatal Car Crash

Legend
Ko prati Motortrend J Turn, zna ko je Jessi Lang, sad su tek objavili kratki video i pricu iako se desilo prosle godine ....

 
Legend
Ne zahvali se ona ni doktorima, ni vatrogascima koji su je spasili.. Ne izvinu se ona ni ABTu sto im je slupala auto vrijedno pola mil. $ .. dosta toga mi smrdi u ovoj prici al necu puno pametovat, nisam upucen u ono sto ova cura radi (ne gledam ovaj serijal), ali svakako da su amerikanci kraljevi drame kada su ovakve stvari u pitanju..
 
Griješm dušu, izazivam Boga, ali zašto bi je netko žalio, šta bi trebali reći gledatleji ovog videa "jadnica, kako mi je žao, MORALA vozit auto od 600KS punim gasom...cccc..." ?!
 
Legend
Ma de ba... Pa prvo radila je svoj posao kao tv prezenter. Uzrok nesrece je koliko sam razumio drugo auto koje se poprjecilo na cesti tj lik je krenuo da se polukruzno okrene i ona se zakucala u njega. Pa to se svakome moze desiti. A lang je tv prezenter kao i Viki 5TH Gear.
 
Legend
Za razliku od vicky ova treba nema pojma o voznji, dokaz tome je scena na ringu kada ona okrece glavu dok vozi a ne gleda na spiglu.. opet kazem nisam upucen ali ova se ne moze poredit sa vicky niti bilo kojim poznatim tv prezenterom..
 
Član
@.nOKe bas sam i ja o tome razmisljao kada sam gledao ovo neki dan, ona napravi da su je doktori natjerali da potpise da bi joj spasili zivot i maltretirali je time sto su joj spasili nogu!
A da ne pricam o tome da su svi krivi i cjela njemacka ma evropa jer je covjek vrsio prestrojavanje u brzu traku na autobanu!!!!
Pa kako da te vidi kada ides ILJADU na sat ali da ne nagadjam da je pogledao ono nema i prestroji se.... Sto moj stari (pandur) kaze ti ako udaris s ledja ma ti si kriv sta god da bilo!
Tacno sam se iscimao gledajuci te suze i to kako je njoj tesko, zasto ne kazu sta je bilo sa tim autom bez roll cagea sto je udarila ?!
Sta je sa Bjorn Marekom (njenim suvozacem i sefom ABT-a) nista o njemu i to me da je lezao u bolnici da je bilo upitno da li ce biti paralizovan i da jos uvjek ne ide na posao jer nie ozdravio a?!
Ma da ajde da placemo jer ti ne mozes da sinhronizujes brzine petom!
 
Legend
Upravo, kao sto porschefan rece, stvarno nije za zaljenja.. Zali Boze auta, njenog suvozaca, ljudi u koje se zabila (pretpostavljam da su sada rahmetli, rip) a za nju me apsolutno nije briga, samim tim sto nije pomenula neke kljucne stvari koje je MORALA, vidi se da nije vrijedna niti spomena a ne nesto drugo..

da ne idem daleko, pomislit ce neko da sam neki sovinista ili tako nesto, stvarno nemam namjeru da idem tako daleko niti mislim u tom pravcu
 
Član
Pa još se razmatra ko će da plati taj auto od pola miliona a na dionici na kojoj je ona vozila nema ogranicenje ali nije A dionica Autobana (ne limita) već B na kojoj ima sugestija maksimalne brZine od 120-150km/h nisam siguran koje tačno.
I svako ko vozi preko i dozivi nearecu ili je uzrokuje a kretao se brzinom vecom od sugestirane je automatski kriv, ali naravno gjece plavuša biti kriva.
 
Top