jel neko poznaje ovu astru

jel neko poznaje ovu astru

Član
kako mislis nisu se proslavili jel se kvare ili sta?? auto na slikama lijepo izgleda sad kakvo je uzivo a daleko mi da idem u derventu ako nijestanje dobro
 
pa et imaju lanac koji zna puknut i napraviti belaj , sad moze bit da bude moze bit da ne bude sve je to kocka. Pise ti dole da nema prednji branik. Koliko znam bila je dobra sad sto nema branik jel je udario najbolje da nazoves i pitas sve , znam da ima jos jedne pragove kao moje rieger i da je sve te djelove uzimao od Topica iz Gradiske sa njegovog turbaka
 
Član
ma ako je samo lanac nikakav problem jebat ga zamijenis ga odma na pocetku i rahat si bar sto se toga tice pito sam ga kakvo je stanje kaze sve kao na slikama
nema nikakvih ostecenja samo sto je valjda prodat prednji branik tako nesh,, pa reko ako neko vidja auto kakvo je stanje da potvrdi malo bolje
 
Član
ma potrosnja nije problem :) ima drugo auto za vozikanja po gradu i duze relacije... cijena je ova koja pise
 
Član
vidio sam par puta auto u Derventi onako na izgled ne izgleda lose ni unutra ni vani ali ipak najbitnije je sta je pod haubom :)
 
Top