jel mozete pogledati ovo

jel mozete pogledati ovo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.market.ba/oglas/234132

evo link sa marketa zna li ko jel ovo moze na svaki motor i kako djeluje na autu itd..unaprijed hvala
 
Član
RE: jel mozete pogledati ovo hitnoo

Jaooo zajebancije!!

Ovo sam gledao jos negdje al to je bio pro-tuning!
I mene bas interesuje ovo??!
 
Član
RE: jel mozete pogledati ovo hitnoo

ovo ti je obicno sranje i bacanje novca nista ti to nevrijedi na autu
SRANJE
 
Član
RE: jel mozete pogledati ovo hitnoo

ja i rođak prije našli to internetu i tražili onda kako radi i kolko se dobije konja, obično proizvođač piše nenormalne podatke,ali ne dobije se ništa,to ko kad
bi fen spojio da ti puše zrak u motor,to da može ne bi u auta bile ugrađivane turbine koje koštaju par hiljada km :icon_biggrin:
 
Član
RE: jel mozete pogledati ovo hitnoo

ja sam bio nasao na netu za punto nesto slicno. kao venturijeva cijev sa dodatkom kao ventilatora koji glumi neki vid turbine i to se vezuje na kutiju od zracnog filtera. podatak koji govori ne spominje znagu nego kao bolji odziv na gas i ubacivanje hladnog zraka u sam usis.
ne znam po meni iskreno ovo je prodavanje magle al covjek je teski hajvan i najcesce nasjedne na neke price i na kraju se samo kaje.
mozda grijesim al ja barem mislim tako
 
Član
RE: jel mozete pogledati ovo hitnoo

nezz nadjo na marketu i konto sam staviti ovo ali ako nema nikakvog efetka onda mi netreba..hvala na pomoci
 
Početnik
cuo sam ponegdje za takve "turbine" po internetu.

ali nemam bas nikakva iskustva sa tim. niti sam sreo ili cuo i za koga tko je na tome postigao neki rezultat.
niti znam da postoji neka firma koja to masovno prodaje.


onaj tko to nudi i prodaje trebao bi dati neke podatke vise. koji protok zraka, na kojem tlaku, moze dati? koliko zagrijava zrak dok kompresuje? sta ga uopce regulira, ne moze non stop imati jednaku vrtnju? kakvo napajanje i struju trazi? itd.
 
Član
Sranje...ne bi se kladio u ovo ni sekunde...pogotovo sto se kopca na zracni filter...:icon_rolleyes:
 
Početnik
HONEY je napisao(la):
cuo sam ponegdje za takve "turbine" po internetu.

ali nemam bas nikakva iskustva sa tim. niti sam sreo ili cuo i za koga tko je na tome postigao neki rezultat.
niti znam da postoji neka firma koja to masovno prodaje.


onaj tko to nudi i prodaje trebao bi dati neke podatke vise. koji protok zraka, na kojem tlaku, moze dati? koliko zagrijava zrak dok kompresuje? sta ga uopce regulira, ne moze non stop imati jednaku vrtnju? kakvo napajanje i struju trazi? itd.

Probaj ti sebi ugradit ! Mozda ti auto konacno pocne ic kako treba :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top