Jel moguce spustit q5?

Jel moguce spustit q5?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesuje me jel moguce spustit malo audija q5 2.0 tdi ima 19ke felge i da nebi stavljao 20 a i kad stavi 20ke opet ce biti lufta jel ga moguce malo prizmeljit auto je quatro pa opruge il gewinde il sta vec jel se razumije ko u to il mora biti onoliko visok...??
 
Legend
:lol:

TERENCI SU terenci,

Neka vlasnik kupi sebi S5 pa neka kliza po cesti sa nama ostalima ;)

Ukratko to ti je kao da hoce da ima Audi Q7 Cabrio. Imas one sa Hidraulikom oni se mogu pomjerat, al taj eto ocigledno nema tu opciju ;)
 
Član
nasao sam kw gewinde 900 eura :p eto vidis da ima... hvala moze lock odmah da se nebi nizali dalje glupi komentari...
 
Legend
AUDI Q7 Q7 KW Var.3 Inox Gewinde Fahrwerk

Yatego-Nr.: CJ1H51EVWD
Art-Nr.: fg-KW-AUDI-Q7-Q7-Var.3-Inox
UVP*: 2.538,00 EUR
2.335,00 EUR

Yat-kwvariante3audi.jpg


I dalje mislim da je to :icon_rolleyes:
 
Eibach Pro-Kit springs, imas u A3M u B.Luci, spustice ti auto 2-3 cm, dobices na stabilnosti a neces izgubiti na udobnosti, kontam da bi to bilo najbolje rjesenje. Poz :)
 
Član
nije fazon u ljepljenju za pod nego da se ne njise onoliko i da blatobrani malo pojedu felge... ljepo ce to izgledat a ovo je v3 a v1 je oko 900 eura...
 
Super Moderator
ja mu nista ne bi diro... a cekaj gdje su slike tog audija imal u garazi :icon_rolleyes: :icon_question:

ne znam ima li potrebe on je lijep sam od sebe i ne trebaju ti 20'' felge... mislim ipak smo u bosni meni bi ga bilo zao :D
 
Član
nivoST je napisao(la):
kad imaš ovo auto imaš i za v3

glupa prica ne nicu pare na drvetu... nije kesiran q5 ima mjesecna rata za njega... :p

allroad je napisao(la):
ja mu nista ne bi diro... a cekaj gdje su slike tog audija imal u garazi :icon_rolleyes: :icon_question:

ne znam ima li potrebe on je lijep sam od sebe i ne trebaju ti 20'' felge... mislim ipak smo u bosni meni bi ga bilo zao :D

jedno je lijep a jedno je jos ljepsi.. da nije lijep nebi ga niko kupovo... a sa 20kama i kad ih malo gricnu blatobrani bice zemlja jak...

sandi_azra je napisao(la):
natovari moju punicu ima da se spusti 5-6 cm ..umene uno se spusti nama 10cm ..

najkonkretniji odgovor na temi :) kralj si ismijo sam se...

MOZE LOCK TEME... admini gdje ste...
 
Član
moze se spustit, ima u sarajevu jedan Touareg crni V12 TDI spusten par cenata izgleda prejebeno :)
 
Član
ma moze jasta sto ne bi mogo ga spustiti
ako ne pomogne gewinde
odsjeci koju oprugu to je najbolje rjesenje i ako 300 000 ne predjes s njim poklanjam ti golfa u zamjenu za q5 :D


nego malo use google, gewindefahrwerk + q5 :)

a taj ako je v12 ima zracni ovjes tak da bez problema ide gore dole
pike razmisli i o airride,to je stroj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top