Jeep Grand Cherokee 5.9 V8

Jeep Grand Cherokee 5.9 V8

Član
Pozdrav svima ,

Evo da konacno predstavim ovu moju vozilicu :) Nadam se da ce te se strpiti zbog slika, posto je dzip vec na dizalici...:) Uspio sam jednu skinuuti sa pik.ba.

Naime, radi se o JEEP GRAND CHEROKEE, model ZJ sa motorom 5.9 V8, tacnije dodge motor ,ili poznati MAGNUM, sa 241 KS. Ukupno je radjeno oko 15000 primjeraka od toga je oko 4000 za Evropu. Medju tih 4000 je i ovaj moj.;) Proizvodio se samo 1998 god

Jeep naravno ima stalni 4x4 pogon, te mjenjac dodatni za redukciju. Oprema je limited , a to znaci da ima digitalnu klimu, koza, tamni krovni tapacirung, siber stakleni, tempomat, komande na volanu, alu felge, el otvaranje prozora, memorija sjedista, grijanje sjedista, bord, i jos puuuno puno toga. Medju tom opremom je i infiniti gold ozvucenje

Prepoznatljiv je po prednjoj masci koja je drugacija nego kod obicnog ZJ, te otvori za hladjenje na haubi.

Posjeduje nove zimske gume.

Mjenjac je automatski 4 stepeni. Jeep je odrzavan maksimalno, presao 215000 KM, i sve na njemu je original. To me je najvise i privuklo kod njega. :123:
A da ne zaboravim i auspuh flowmaster super 44
Sve to nebi puno znacilo da nema ugradjen plin sekvent..:D

Za koji dan ce biti novi i boljih slika, a sada samo jedna....
1z1h4xk.jpg
 
Član
Potrosnja ko u Murceilaga :lol: Dobar dzip,da kazemo pravi izvorni kvalitetni dzip,samo ovaj motor nema nekog smisla,ovo kad je galon u americi bio mozda dolar i ispod imalo je smisla ga kupovati sa ovim motorom :)


fabricki podatak za potrosnju,
gradska: 26,1
otvorena:13.3
kombin.: 17.9
 
Član
vladica85 je napisao(la):
POtrosnja ko u Murceilaga :lol: Dobar dzip,da kazemo pravi izvorni kvalitetni dzip,smao ovaj motor nema nekog smisla,ovo kad je galon u americi bio mozda dolar i ispod imalo je smisla ga kupovati sa ovim motorom :)

gradska: 26,1
otvorena:13.3
kombin.: 17.9

dobar terenac
samo vladica da popravim cifre na selu imamo slican malo struho al dobar
gradska: 26,1
otvorena: 23,3
kombin:27,9 tak je bar kod nas bilo dok mu nismo neki benzov motor ubacili i sada nema gradske, nema ni otvorene,nema ni kombin samo sumski put i i na sat rada potrosi 20ldizela
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Potrosnja ko u Murceilaga :lol: Dobar dzip,da kazemo pravi izvorni kvalitetni dzip,samo ovaj motor nema nekog smisla,ovo kad je galon u americi bio mozda dolar i ispod imalo je smisla ga kupovati sa ovim motorom :)


fabricki podatak za potrosnju,
gradska: 26,1
otvorena:13.3
kombin.: 17.9

Tacno...:) znam potrosnju,ali bar je tu plin pa umanji bol malo..:lol:
 
Član
Harli_team je napisao(la):
MagnumV8 je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
kako ovo hrokti :cool::cool:

hahah...Hrokti pravo...:lol: flowmaster super 44 mu pomaze u hroktanju

ja lično volim to hroktanje ono pure power, posebice te 8-ke muziika tačno :cool::cool:

Ima stvarno poseban zvuk...mogu ja snimiti pa postaviti ali nije to to..:lol: U unutrasnjosti nije tako jak (dobra izolacija) ali kada je u leru...svaki pritisak na papucicu i dopire do svakoga u autu...hahah:lol:
 
MagnumV8 je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
MagnumV8 je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
kako ovo hrokti :cool::cool:

hahah...Hrokti pravo...:lol: flowmaster super 44 mu pomaze u hroktanju

ja lično volim to hroktanje ono pure power, posebice te 8-ke muziika tačno :cool::cool:

Ima stvarno poseban zvuk...mogu ja snimiti pa postaviti ali nije to to..:lol: U unutrasnjosti nije tako jak (dobra izolacija) ali kada je u leru...svaki pritisak na papucicu i dopire do svakoga u autu...hahah:lol:

Očekujemo zvuke malo :D
 
Član
Harli_team je napisao(la):
MagnumV8 je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
MagnumV8 je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
kako ovo hrokti :cool::cool:

hahah...Hrokti pravo...:lol: flowmaster super 44 mu pomaze u hroktanju

ja lično volim to hroktanje ono pure power, posebice te 8-ke muziika tačno :cool::cool:

Ima stvarno poseban zvuk...mogu ja snimiti pa postaviti ali nije to to..:lol: U unutrasnjosti nije tako jak (dobra izolacija) ali kada je u leru...svaki pritisak na papucicu i dopire do svakoga u autu...hahah:lol:

Očekujemo zvuke malo :D

Vazi...bit ce objavljeno..:123:
 
Član
RE: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Stigle slike!

5qo3q.jpg
2jba3bt.jpg
5alzbq.jpg
33bdfs4.jpg
2vd4to8.jpg
zja4qg.jpg
Evo konačno je sisao sa dizal
2zzjoly.jpg
ice...pa nije bas cist ali evo par fotografija..:123:

MagnumV8 je napisao(la):
Pozdrav svima ,

Evo da konacno predstavim ovu moju vozilicu :) Nadam se da ce te se strpiti zbog slika, posto je dzip vec na dizalici...:) Uspio sam jednu skinuuti sa pik.ba.

Naime, radi se o JEEP GRAND CHEROKEE, model ZJ sa motorom 5.9 V8, tacnije dodge motor ,ili poznati MAGNUM, sa 241 KS. Ukupno je radjeno oko 15000 primjeraka od toga je oko 4000 za Evropu. Medju tih 4000 je i ovaj moj.;) Proizvodio se samo 1998 god

Jeep naravno ima stalni 4x4 pogon, te mjenjac dodatni za redukciju. Oprema je limited , a to znaci da ima digitalnu klimu, koza, tamni krovni tapacirung, siber stakleni, tempomat, komande na volanu, alu felge, el otvaranje prozora, memorija sjedista, grijanje sjedista, bord, i jos puuuno puno toga. Medju tom opremom je i infiniti gold ozvucenje

Prepoznatljiv je po prednjoj masci koja je drugacija nego kod obicnog ZJ, te otvori za hladjenje na haubi.

Posjeduje nove zimske gume.

Mjenjac je automatski 4 stepeni. Jeep je odrzavan maksimalno, presao 215000 KM, i sve na njemu je original. To me je najvise i privuklo kod njega. :123:
A da ne zaboravim i auspuh flowmaster super 44
Sve to nebi puno znacilo da nema ugradjen plin sekvent..:D

Za koji dan ce biti novi i boljih slika, a sada samo jedna....
1z1h4xk.jpg
 
Član
RE: Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Stigle slike!

Moze li preporuka koje Xnenone da stavim...da li da uzimam bixnenon ili standardne? Mislim da je u pitanju H4...

Koji su kvalitetni u ponudi?:icon_question:

2qv76hd.jpg
2nsnv2o.jpg
deb9e0.jpg


Nove slike...:)
 
Top