Jeep CJ7 3.0 Diesel Automatik 1979

Jeep CJ7 3.0 Diesel Automatik 1979

Član
a vidi stvarno svi popljuvase momka,ja pomislio stvarno neko djete se mozda zajebava, usput se izvanjavam,

al to je vjerovatno zbog onih tablica sto su skrivene , pa raja pomislila da si samo slike pokupio sa neta i stavio tu nako radi sprdanja.

extra ti je jeep,boja nije mogla bit bolja;)
imam i ja zelju na jednog ovakvog al trenutno financije nedozvoljavaju da imam 3 auta,jedno mi ionako haman stalno stoji predkucom:lol:
 
BART je napisao(la):
a vidi stvarno svi popljuvase momka,ja pomislio stvarno neko djete se mozda zajebava, usput se izvanjavam,

al to je vjerovatno zbog onih tablica sto su skrivene , pa raja pomislila da si samo slike pokupio sa neta i stavio tu nako radi sprdanja.

extra ti je jeep,boja nije mogla bit bolja;)
imam i ja zelju na jednog ovakvog al trenutno financije nedozvoljavaju da imam 3 auta,jedno mi ionako haman stalno stoji predkucom:lol:
Ma sve ok, a tablice jednostavno ne volim pokazivati na internetu jer smatram da je to stvar osobnog izbora pojedinca hoće li prikazati regu ili ne isto tako kada slikam svoj auto pored drugih auta i njima izbrišem regu jer jednostavno možda ni tom nekom vlasniku nebi bilo drago da mu se auto igrom slučaja nađe na internetu sa vidljivom regom.
 
Malo novih slikica :D
1360964891385.jpg

1360964888430.jpg

20130217173442.jpg

20130217173359.jpg

20130217173337.jpg
 
Top