Jedinstveni Rolls-Royce fotografisan u Londonu

Jedinstveni Rolls-Royce fotografisan u Londonu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Fotke nevjerovatnog autmobila vrijednog £500,000 ovo je jedan od preradjenih Rolls-Royce parkiran u Londonovom "sminkerskom" zapadnom djelu.
Auto je baziran na 1995 Rolls-Royce Silver Spirit MKIV, a spekulise se da pripada Sultanu od Brunei porodice. Motor je prikladan 6.75-litre V12 prenosi snagu na masivne 18" aluminijske tockove.

Snaga "sitnih" 360 HP, sto bi trebalo biti dovoljno da ovog super-coupe ubrza od 0-100km/h za manje od 6 sekundi i maksimalnu brzinu od 250km/h.











 
Član
Sultan, toliko para i svega, mogo je unajmit dizanera da mu dizajnira nesto fino...ovo sam mu mogo i ja nacrtat za 5 min i 20 marki :D

Jebote, koje sranje od auta, sta od RR-a ucini haha :D
 
ozada shit ne valja nista sa strane isto nissan 350z a naprijed ko neko gospodsko auto tako da mi je ovo spoj seljakluka sportskog i gospodskog izgleda auta sto na kraju cini sranje jos ova vrata ogromna c c c
 
Član
vozam dvichurinu i gdje cu reci za njega da je ruzhan al za tu cifru 500.000 mogo je dobit neshto puno bolje ljepshe i brzhe ;)
 
pa on je i platio debelo da mu ovako dizajnizaju....morate shvatit da su ti dole arapi ko nasi cigani...nek se sija i nek je ogromno, nemaju smisla za ljepotu...plava boja koze sa zutim zlatom ne ide nikako, a takvi su sultanovi avioni iznutra...jbg...
 
Član
ali ta kombinacija boja, plava i zuta (zlatna) se vidi npr. i na subaru impreza i dopada se :) tako je plava i zlatna bila boja pharaona..
 
Član
bolje da je ove feluge i motor ugradio u golfa dva i vako ga izlakiro štaće mu bolje auto :D ja nevolim ova skupa auta ovaj gore mi se nesviđa kažem vam meni bi bila ljepša crna dvojka sa felnama i dobrom makinom ;) bočni dio ko da je kopiran sa honde CRX a ona mi ljepše izgleda ovo je gore fuš
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top