jedan prijedlog.

jedan prijedlog.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
nesto mi ideja sinu...evo vidim neko je o Nuriji sve pisao pocetke itd...pa tako ozda bi zanimljivo bilo da se napravi biografija vozaca na SR..a ima ih dosta..a dosta raje pozna te vozace i njihove projekte,pa mozda bi bilo fino kad bi se malo potrudili pa pisali o istim..sta vi mislite???
 
Administrator
pa ado je nesto slicno bio predlozio i ima volju da napravi ali su popljuvali njegovo interesovanje i volju da to uradi...

http://www.bhtuning.com/pocetak-razvoj-street-racea-bih-ili-ex-yu-t-45230.html
 
Član
ma de ne moze to,naci ce se opet pametnjakovici koji ce srat,nije on za SR-a i te stvari,ideja nije losa,kao ni ona Adina,ali tesko da se provede u djelo
 
Početnik
ado pravi knjigu koliko se nevaram...a ja sam mislio da svaki vozac ima svoj topic,i to ako kontate kao malu biografiju na forumu..
 
Početnik
pa nebih dopustio da netko o meni pise biografiju, bez da se konzultira samnom direktno
od te ideje ti nema nista dok god je ovako velika nazocnost popuzana i seronja..
pogledajte samo koliko se prica prica rekla-kazala, laznih navoda. muka mi je od gluposti i klepetanja i mahalskih prica. otkad je ovog sporta slicnih stvari je bilo
nije mi jos jasno kako neki, moram nazalost tako reci, kao da ne misle glavom ni mrvice prije nego prihvate kojekakve price :icon_biggrin:
ljudi bi trebalo malo promuckati glavom, pitati same vozace sta kazu, malo bolje razgledati sluzbene rezultate i ostalo..

Adina ideja je dobra ali nisam u tijeku dali je to stvarno aktivno i hoce li ista praviti

sto se mene tice ja cu jednom izdati autobiografiju :cool:

a do tad, da napomenem, ove price koje se pricaju oko mene zadnjih dana, u negativnom kontekstu, su sve same LAŽI. prljave popuzane lazi. netrebam na to nista dodat, to je moja zadnja rijec. ako je koga interesovalo, evo sada je cuo moju rijec za kojom stojim i stojat cu ;)
 
Član
Repo jarane kad pises o nekom, navedi mu nick ili ime da i mi znamo tko je Puzavac ;)
a mislim da je covjek mislio da svaki vozac napise svoju biografiju i da se otvori topic BIOGRAFIJA....
 
Početnik
Bekir_SA je napisao(la):
Repo jarane kad pises o nekom, navedi mu nick ili ime da i mi znamo tko je Puzavac ;)
a mislim da je covjek mislio da svaki vozac napise svoju biografiju i da se otvori topic BIOGRAFIJA....

bravo Bekire,mislim da ovo nije bilo tesko skontat ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top