Jedan prijedlog u vezi oglasa

Jedan prijedlog u vezi oglasa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cesto "naletim" u "Pohvale, kritike, prijedlozi" ali nikad nisam htio nesto posebno pametovati ali sad moram..ja cu napisat a vi onda brisite ako hocete!

btw...jel ima nesto gluplje,sto ce tice oglasa, kad neko postavi oglas i napise npr. PRODAJEM,KUPUJEM,MJENJAM,TRAZIM...i nista vise!Ja ne kontam jel to fora da bi svako otvorio oglas da vidi ili...??
IGY je postavio PRAVILA POSTANJA ali koliko vidim slabo ih se ko pridrzava...mislim stvarno bezveze...ja ne znam zasto je nekome tesko u naslovu napisat sta kupuje,prodaje,mjenja...i onda lijepo 2-3 slike,specifikacije,cijena(koje u 95% slucajeva nema).....

I na kraju...ne znam zato uopste ta pravila i postoje...ako vam je stalo do pravila i do nekog reda na forumu valjd aonda treba da pocnete brisat postove koji su "nidje veze"...jer tako pise u pravilima...

Ne bi volio da me neko pogresno razumije jer ja samo hocu da forum lijepo izgleda i u ovom slucaju(oglasi) da se svako moze lako snaci i pronaci ono sto mu treba....

Toliko od mene...
Pozdrav
 

IGY

Član
edoze ako nemas sta pametnije reci nemoj spamati bezveze ;)

slazem se sa tobom u potpunosti, malo se ko pridrzava toga, ja sam pobrisao par oglasa, medzutim raja opet postave isti, a kad ga banujes, odma se povlaci pitanje i kritika "jebo vas forum kad sam banovan zbog postavljanja oglasa itd"
stvarno tuzno ali ima nsas svakakvih
 
Član
A jel postoji mogucnost da kad neko hoce postavit novi oglas da mu se automatski pojavi npr. prozor sa pravilima koji mora zatvorit da bi pisao oglas!?
To bi bilo mozda i najbolje...i ako onda postavi neki "bezveze" oglas ipored pravila koja ga bodu u oci...e onda stvarno..il je nepismen ili stvarno glup!!!
A ne vidim zasto ti je problem da brises oglase...jedino mozda bi bilo dobro da svako kome obrises post zbog nepostivanja pravila dobije neku automotsku(da ne pises svakom) poruku u kojoj pise da je izbrisan zbog tog i tog i da se treba pridrzavat pravila!!
Ovo bi bilo dobro jer bi bilo puno ljepse i za pogledat ali i funkcionalnije bi bilo dosta od ovog sada....
Ako vam je stalo do toga onda "kola moraju puci na nekome"...i poslije ce sve manje i manje biti onih oglasa tipa. PRODAJEM,MJENJAM i sl!
 
Član
Deyo je napisao(la):
pokit90ef635b07e4335585e9aa6c7d742e94.png

heeh...dobro ovo...mozda samo jos da napises da ce oglas biti izbrisan ako ne budu postovana pravila....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top