jedan novi rad

jedan novi rad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ga jos jedan od mene.Ovo je ono ko iz brzi zestoki kad onaj vozi djelove za Supru,il moze u njemu cuga za raju:lol:
Nisam nesto pretjerano htio da ga ispucavam nego onako picku up je nije za staze....Znam da ima dosta gresaka al nisam bolje ne znam sad za sad....

 
Član
il uradi obrve il bad look,bezze mi ovi farovi,ogromni,skini steku,nabaci neki ludih grafika(vinyl-a) po njemu i bice cool;) ni ovo za sad nije lose,svidja mi se na cemu si poceo radit,nisam razmisljao o pick-up tuningu;););)
 
Član
edoze je napisao(la):
il uradi obrve il bad look,bezze mi ovi farovi,ogromni,skini steku,nabaci neki ludih grafika(vinyl-a) po njemu i bice cool;) ni ovo za sad nije lose,svidja mi se na cemu si poceo radit,nisam razmisljao o pick-up tuningu;););)
haha ma radim ja na svemu..sad gledam neki LT ili neki Transit zavisi sta lijepo naleti
a za obrve i ovo pogledacu nesto
 
Član

evo ga sa obrvama i jos nekim sitnicama..a za felugu ne mogu bolje ove smidtove tesko naci i a samo mi ovakve pasu
 
Član
Ovo sto je uradjeno nije lose uradjeno,moja primjedba ide na broj izmjena ! Ja samo vidim spustanje nesto malo blago razvlacenje pragova i branika,felge i linija neka plava! Mislim da auto daje takvu osnovu da mozes jos dosta dobri ideja ubacit !
 
Član
Outrage je napisao(la):
Ovo sto je uradjeno nije lose uradjeno,moja primjedba ide na broj izmjena ! Ja samo vidim spustanje nesto malo blago razvlacenje pragova i branika,felge i linija neka plava! Mislim da auto daje takvu osnovu da mozes jos dosta dobri ideja ubacit !
jbg bio je ko dzip dignut.daje imam ja ideja sad cu vidjet ako mognem nesto iskobinovat sa A3 al jbg,nemam donora sve radim rucno....
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Ovo sto je uradjeno nije lose uradjeno,moja primjedba ide na broj izmjena ! Ja samo vidim spustanje nesto malo blago razvlacenje pragova i branika,felge i linija neka plava! Mislim da auto daje takvu osnovu da mozes jos dosta dobri ideja ubacit !
jbg bio je ko dzip dignut.daje imam ja ideja sad cu vidjet ako mognem nesto iskobinovat sa A3 al jbg,nemam donora sve radim rucno....

već su ti rekli da može još dorada,zasad je dobar ;) ,promjeni mu branik stavi npr. od glfa 5 gti www.autowp.ru ,ili na taj docrtaj spojler ili sl.,
felne mu dobro leže,crne plastike možeš ofarbati u boju auta izgledaće niži...
 
Član
Trozic je napisao(la):
saledoboj je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Ovo sto je uradjeno nije lose uradjeno,moja primjedba ide na broj izmjena ! Ja samo vidim spustanje nesto malo blago razvlacenje pragova i branika,felge i linija neka plava! Mislim da auto daje takvu osnovu da mozes jos dosta dobri ideja ubacit !
jbg bio je ko dzip dignut.daje imam ja ideja sad cu vidjet ako mognem nesto iskobinovat sa A3 al jbg,nemam donora sve radim rucno....

već su ti rekli da može još dorada,zasad je dobar ;) ,promjeni mu branik stavi npr. od glfa 5 gti www.autowp.ru ,ili na taj docrtaj spojler ili sl.,
felne mu dobro leže,crne plastike možeš ofarbati u boju auta izgledaće niži...

probacu od A3 amerikanca skoro im je isti ugao a i boja je tu negdje samo mala razlika
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top