JE DESIGN Seat Leon Cupra

JE DESIGN Seat Leon Cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JE-DESIGN-2009-Seat-Leon-Cupra-6.jpg


Sem modifikovanih verzija standardnog Seat Leona, iz tjuning kompanije JE DESIGN stiže i atraktivna obrada njegove sportske Cupra varijante, koja je ovom prilikom dobila novi aero body kit, set JE DESIGN alu točkova, pojačani TFSI turbo motor, sportski izduvni sistem i spušteno ogibljenje.

Prvo izgled. JE DESIGN paket za Leon, između ostalog, sadrži novi prednji spojler (košta 319 evra), zadnji branik (299 evra), nove pragove (299 evra), zadnje krilo (459 evra), LED dnevna svetla (takođe 299 evra), kao i "obrve" za prednja svetla (89 evra).

Što se motora tiče, JE DESIGN je snagu sa serijskih 177kW/240KS i 300 Nm obrtnog momenta povećao na 210kW/285KS i 385 Nm (cena za to je 1.499 evra), maksimalna brzina umesto 247 km/h iznosi 261 km/h, dok je ubrzanje do stotke za pola sekunde bolje od fabričkog modela i iznosi 5,9 sekunde.

JE-DESIGN-2009-Seat-Leon-Cupra-1.jpg


izvor
 

MTR

Član
nodiash je napisao(la):
nije loshe samo mi ovaj seat nije nikad bio nesto posebno atraktivan...

jes , i nesto ko da mu fali , dobar jest al me podjeca na Focus RS sa ovom bojom i zadnjim dijelom
 
Član
moje misljenje-upropastili ga izgledom, izgleda bukvalno ko da je komplet plastican i nekakav... hrapav :p
 
Početnik
samo vi jedite govna
ja bi ga sad upalio i vozio, a vi lagano pisite po forumu da mi je beze auto:)
 
zmayich je napisao(la):
samo vi jedite govna
ja bi ga sad upalio i vozio, a vi lagano pisite po forumu da mi je beze auto:)

svi bi sjeli i provozali,al niko od nas ne bi dao zaradjene pare za njega...u tome je stvar :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top