Je Design Porsche Cayenne

Je Design Porsche Cayenne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
je-design-porsche-cayenne-01.jpg

je-design-porsche-cayenne-02.jpg

je-design-porsche-cayenne-03.jpg

je-design-porsche-cayenne-04.jpg

je-design-porsche-cayenne-05.jpg

je-design-porsche-cayenne-06.jpg

je-design-porsche-cayenne-07.jpg

je-design-porsche-cayenne-08.jpg

je-design-porsche-cayenne-09.jpg
 
Član
Iskreno, nije mi nikako upao da valja...previse je nekako...ostavlja uticaj tenka i kineskog auta...barem meni hmmmm.... :S
 
Član
Ne valja ni meni... previše mu onaj branik brate, previše otvora... i sad svako ima ove LED pozicije... Ovo je za mene papak styling...
 
Član
pretjerano...ne idu ovi veliki spojleri na dzipove ba...za njih je kulturno sredjivanje...samo spustanje, felge i to je to...
 
Super Moderator
on je dobar al pretjerano sa spojlerima... Boja mu je extra samo treba vratit sve fabricko na mjesto :D i crne felge stavit :p... A ja inace i ne volim pretjeran vanjski izgled... samo nek je neke svijetlije boje poput silver a najbolje bijele i nek ima dobre felge ostalo nista, po meni najbitniji je motor.... samo nek ima sto vise konja :D
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
pretjerano...ne idu ovi veliki spojleri na dzipove ba...za njih je kulturno sredjivanje...samo spustanje, felge i to je to...

isto mišljenje nisu za njega ovoliki usisnici i spojelri..........
 
Početnik
Pravi brdarski tuning, uzas..sta ce ovolikom auto ovoliki spojleri i gluposti, usisi, otvori.. nema smisla..bezze totalno..a vise i ove led diode navrh glave..evo odlicnog primjera kako vrhunska tuning kuca moze da napravi vrhunsko *ranje..
 
Legend
ma ne svidja mi se nikako kako su ga unakazili,jedino je haman dobro obavio posao na Porseu Cayene,neki dan sam ga vidio uzivo auto samo sto nije poletilo,ono crnr felgice,neke karambolke i to je to
 
ovo je shit nad shitom,spustati SUV je isto kao podizati lamborghini,SUV su ionako fegetska i sminkerska i nefunkcionalna auta,a ovi ih ucinise jos NEfunkcionalnijim,sranje!
 
Početnik
kad sam tek pogledala fotografije, ucinilo mi se simpaticno, ali kao da mi je bilo nesto cudno. onda sam procitala postove i shvatila sta je to sto mi je cudno. fakat, kad ga gledam bocno, ne izgleda tako los, ali to je zato sto uopce ne lici na sebe, nego na neko drugo vozilo, pa... onda ocjena nije ni relevantna... ovako, da... who am i to judge, ali ... ne svidja mi se vise!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top