JE DESIGN Audi Q7 Widebody

JE DESIGN Audi Q7 Widebody

Član
je-design%20audi%20q7%20111.jpg


U ponudi tjuning kuće JE DESIGN se nalazi novi paket za individualizaciju najvećeg modela u Audijevoj Q porodici.

Tako Widebody kit za Audi Q7 između ostalog sadrži dotjerane branike, proširenja blatobrana i zadnji krovni spojler, a kupcima su na raspolaganju i novi alu točkovi (poput 22-inčnih Scorio točkova sa gumama 295/30), izmenjeni enterijer, modifikovano ogibljenje (ovakav Q7 je niži za 35 mm) i pojačani motori. Među njima je i 4.2 TDI motor koji sada raspolaže sa 410KS i 895 Nm obrtnog momenta, pa Q7 sa ovim motorom do 100 km/h ubrzava za 6,1 sekundu.

74753-je%20design%20audi%20q7%201.jpg


je-design%20audi%20q7%2011.jpg
 

rs6

Član
prednji kraj, ajd moze proc, al ovaj zadnji dio i ovi " bubrezi " pa boze .....
 
Cuj plastik-fantastik, a sta su ostala, zeljezo fantastik:icon_question::lol::lol: Pola vas bi odvalilo vilicu do poda kad bi ga vidjelo uzivo! Mozda je malo previse za SUV-a ali da je odvratno, nije! Mislim da ga je bacit u mat crnu da bi bio kao tenk!;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Cuj plastik-fantastik, a sta su ostala, zeljezo fantastik:icon_question::lol::lol: Pola vas bi odvalilo vilicu do poda kad bi ga vidjelo uzivo! Mozda je malo previse za SUV-a ali da je odvratno, nije! Mislim da ga je bacit u mat crnu da bi bio kao tenk!;)

Inače me SUV-ovi (ne terenci) strašno nerviraju (ne vidim im svrhu , sem kurčenja)
A od ovih "sređenih" mi se povraća.
 
Top